SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic jak sie kreca wlosy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
jestem chlopakiem i chce miec dlugie wlosy lecz te mi sie kreca i teraz pytanie czy mozna cos a tym zrobic ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Tak, można sobie kupic prostownice, albo zrobic trwałą prostującą, jak bedziesz mial ju dlugie wlosy.
Nic innego nie zrobisz, nie ma takich kosmetyków, mimo wielu reklam, które krecone włosy zamienią Ci w proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
a dlaczego chcesz prostować włosy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
W sumie to moja wina, wyjechałem z tym prostowaniem, a kolega napisał " co mozna z tym zrobić" jak się kręcą. Można poprostu je sobie układać, albo nic z nimi nie robic... swoją drogą długie włosy są chyba strasznie niewygodne i jak się nie ma konkretnego pomysłu jak ma się wyglądać zapuszczanie chyba nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
ja mam pomysl jak sie ma wygladac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
No więc jaki problem??? Sprcyzuj pytanie, bo ni w ząb nie wiem jak Ci odpowiedzieć??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana skórna

Następny temat

bóle mięsnia

WHEY premium