SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Wczoraj skonczylam kopanhaska - trzymalam sie restrykcyjnie, ale zulam np gume do zycia czy tez dodawalam przyprawy do miesa i gdy grilowalam miesa obtaczalam je w otrebach owsianych.
Schudlam:
Biust: - 3cm
Pod biustem: -2.5 cm
Talia: - 3.5 cm
ABS: -2 cm
Biodra: - 2 cm
Udo lewe: - 1 cm
Udo prawe: -1 cm
Łydka: bez zmian
Ramię: - 0.5 cm

Jestem bardzo zadowolona z efektow. teraz stosuje wciac dania przygotowywane na tej zasadzie co w kopanhaskiej, zwiekszylam wachlarz warzyw, wciaz pije kawe z cukrem na sniadanie, ale przed lunchem dodalam drugie sniadanie. Bede stopniowo dodawac kalorie.

Na diecie bardzo dobrze sie czulam, choc przez pierwsze 2 dni bylam lekko oslabiona.

Jogger bardzo prosze spojrz na ten jadlospis po kopenhaskiej, chcialam dodac troche kalorii ale wciaz chudnac, ale teraz nie zalezy mi na szybkosci chudniecia. Czy to rozsadne na wyjscie z tej diety i powolny powrot do jakis 1200 kcal dziennie? Boje sie od razu jesc znowu 1200, bo obawiam sie jojo.

Środa:
1. kawa z cukrem
2. serek wiejski + łyżka otrąb popita wodą
3. mieszanka chińska + befsztyk
4. marchewka 1 jajko, jogurt bez cukru
Czwartek:
1. kawa z cukrem
2. świeży owoc + łyżka otrąb popita wodą
3. fasolka szparagowa, kurczak, odrobina jakiegoś sosu ze słoika
4. tuńczyk, 1 jajko
Piątek:
1. kawa z cukrem i grzanka
2. marchewka i jogurt mały naturalny
3. ryba z grilla w owsianej panierce, surówka z kiszonej kapusty, 1 mały ziemniak
4. plaster wędliny, pomidor, sałata

Sobota:
1.kawa z cukrem
2.grzanka z miodem
3.pierś z kurczaka + salatka
4. serek wiejski, ogorek, pomidor + świeży owoc

Niedziela:
1.kawa z cukrem
2.jajecznica z brokułami
3. sałatka grecka
5. pierś z kurczaka duszona z warzywami.


Pozdrawiam i dziekuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W każdym posiłku powinno być choć trochę białka (najlepiej 1:1 w stos. do węgli) więc np. grzanka z miodem prosi się choćby o chudy ser biały.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3383
Witam,
Widze że nikt tu nic nie pisal juz od dluższego czasu,ale mam nadzieje ze ktoś (mile widziany nasz znawca jogger:D)tu jednak zaglądnie. Zależy mi na tym bo mimo przeglądnięcia wieeelu stron o kopenhaskiej nie natchnełam sie na żadną wskazówke w zwiazku z moim pytaniem (raczej mnie to nie dziwi gdyż jest ono troche nietypowe).Tak więc..będę miała w najbliższym czasie wykonywany zabieg prostowania przegrody nosowej, a równocześnie bardzo chciałabym zastosowac dietke..i musiałabym ją rozpocząc jakis tydzień po operacji(niestety późniejszy termin za nic mi nie pasuje wiec albo wtedy albo w ogóle:/)..Stąd moje pytanie: Czy moge przejśc na kopenhaską w tym terminie?(czy nie zaszkodzi to mojej 'rekonwalescencji'?)
Z góry bardzo dziękuję za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie ma problemu z dietą, bierz tylko dodatkowo jakiś przyswajalny magnez, choćby ZMA, oraz wapń, np. Osteoblock.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3383
Ok, dzieki..ale czy w takim razie nie lepiej zakupic od razu coś z całym zestawem witaminek i minerałów..typu..nie wiem..centrum, vigor czy cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3383
Chociaż nie..rzeczywiście..wtedy to bym sie chyba musiała nalykac z 10 tych vigorów zeby było wystarczająco wapnia i magnezu i jeszcze bym jakiejs hiperwitaminozy dostała czy co:D Wiec moze coś takiego jak "Walmark WMC (wapń-magnez-cynk)" tam jest duzo tego wapnia i magnezu (Wapń 333,3 mg
Magnez 133,3 mg Cynk 8,3 mg)..chociaz w sumie jak tego Osteoblocku wezme te 6 tabl jak kazą..to i tak bedzie wiecej..ale mówiłeś zeby ze do tego jescze cos tam brac..a ja tam wole miec wszystko w 1:D aaa..coś za duze problemy stwarzam :D
(Czyli Osteoblock lepszy?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Diidii - jeśli chcesz dodać coś do swojej wypowiedzi mozesz edytować poprzednią klikajac na karteczke z zółtym ołowkiem

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Osteoblock - lepsza przyswajalność

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3383
Dzieki bardzo jogger, podziwiam Cie ze od kilku lat masz ciagle cierpliwośc do tych wszystkich naszych pytań:D (jakby co to jescze troche Cie pomolostuje;))
Shelly: wybacz..nastepnym razem juz bede wiedziec:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
jogger, mam ważne pytanie. Czy po zakończeniu kopenhaskiej mogę przejść na zwykłą dietę zbilansowaną(-500kcal) gdzie będe miał na kg masy ciała tyle stuffu:
białko 2g
wegle 1,6g
tłuszcz 1g

????
Chciałbym ją potrzymać z miesiąc a potem zrobić restart metabolizmu gdyż trochę już jadę na tych wszystkich dietach:) Czy to odpowiedni plan?:) Ew. na ten miesiąc na ujemnym bilansie może dorzucę jakiegoś tussi czy coś w ten deseń:)

Pzdr
Al
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium