SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 355342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Dziś czuję się już o wiele lepiej :) Mój plan na jutro to spać do południa, potem wziać witaminy, po półgodzinie kawę.

A okolo 17 zjeść ten obiad.

W ten sposób nie odczuje braku 2 posiłku:)


pozdrawiam wszystkich serdecznie


madi

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
femea
najpierw sprawdź, czy masz ketozę, bo może to tylko sprawa fazy cyklu miesięcznego.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
sprawdziłam, wynik 1.5

czy taki zestaw jest ok, po DK?
/boje sie zacząc jeść normalnie/ ;)

Śniadanie : kakao z mlekiem 0,5% ,kromka chleba razowego, posmarowana cienko masłem roślinnym ,pasta z sera białego wiejskiego z dodatkiem szczypiorku i 5 rzodkiewek - 3 łyżki pasty Wartość kaloryczna280 kcal
II śniadanie Kromka chleba razowego posmarowana cienko masłem ,plasterek sera żółtego ,1/3 ogórka zielonego, liść zielonej sałaty, Wartość kaloryczna 250 kcal
III posiłek Sałatka owocowa ½ banana, mała mandarynka polane łyżka jogurtu Wartość kaloryczna 100 kcal
Obiad 2 małe ziemniaki , kawałek chudego schabu /150g rozbity jak na kotlet, oprószony mąką podsmażony na łyżeczce oleju , dodać por -raczej białe części , pokrojony w paseczki i przyprawy, podlać wodą dusić przez chwilkę, surówka z selera i marchewki 3 łyżki(1/2 małego selera,1/2 małej marchewki) z dodatkiem łyżki jogurtu naturalnego, herbata zielona Wartość kaloryczna 400 kcal
Kolacja 1/2Bułka grahamka posmarowana cienko masłem ,3 plasterki szynki drobiowej ,sałatka z pomidora i ogórka kiszonego z cebulą ,herbata owocowa Wartość kaloryczna 270 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dla mnie przewaga węgli nad białkiem...

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
w takim razie wyrzucam pieczywo i ziemniaki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 231
Hejka! Po weekendzie waga spadła o 1 kg. Najgorzej martwi mnie nie tyle głód, bo to jestem w stanie przeżyć, ale osłabienie. Wiem, że Jogger raził otręby owsiane, ale zastanawiam się jak to wpłynie na efekt diety i czy nie lepiej przetrwać i nie modyfikować. W końcu zostało jeszcze tylko 6 dni. Proszę o radę

Jogger podpowiedz ilo % jogurt powinnam szamać. Bo z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wywnioskowałam, że 0% wcale wbrew pozorom nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Zmieniony przez - tośka007 w dniu 2008-03-17 11:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Mi idzie dobrze. Zważe się dopiero w niedziele, i zobacze ile do zrzucenia mi jeszcze zostało. To , że coś schudłam teraz to widzę, ale to tak naprawdę kropla w morzu. Ponieważ postanowiłam na zawsze rzucić słodycze, pieczywo, i "wysokie" węgle ( jak coś uzależnia to niestety nawet dawkowanie nie pomaga), a pozostać długo na kopenhadze. Może dołoże do niej 1 posiłek jakiś jeszcze.

Trzymam kciuki za resztę współtowarzyszy

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
moja waga stoi w miejscu, a właściwie mam 1 kg więcej :(
w niedziele dzielnie zakończyłam kopenhaską i nie wiem, co moge zrobić, aby sprowokować ciało do spalania :/
Wczoraj pochłonełam;) 960 kcal

/Nazwa produktu Miara Ilość kcal/

X Kawa (bez cukru) 1 5,00
X serek wiejski Pitąnica opakowanie 100g 1 103,00
X Rzodkiewka szt. 10g 5 6,00
X Szczypiorek średnio 100g 0,1 3,50
X Jogurt naturalny 0,5 % szkl. 250ml 1 55,00
X Banan bez skórki szt. 150g 0,67 80,40
X Mandarynka średnia 70g 1 25,00
X Herbata (bez cukru) 2 0,00
X Kotlet schabowy smażony bez tłuszczu szt. 80g 3,1 520,80
X Marchew surowa średnio 100g 1 35,00
X Jogurt naturalny 0,5 % średnio 100ml 1 22,00
X Seler korzeń surowy średnio 100g 0,3 12,00
X Ziemniak gotowany szt. 150g 1 93,00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
A zsumuj samą wagę produktów białkowych (serek i kotlet) i węglowodanowych spróbuj doprowadzić do równo-wagi

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Najgorzej martwi mnie nie tyle głód, bo to jestem w stanie przeżyć, ale osłabienie.
A chrom bierzesz? Biochrom pamiętam jako najlepszy, ew. Naturell.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium