SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
nie płyta nie doszła :/ nawet jeszcze wpłaty nie zaksięgowano... bo mi maila przysłali :/ ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Właśnie wróciłam z działki,mam nadzieję,że pracę jaką tam włożyłam przełoży się na ilosc spalonych kalorii.
Zazdroszczę Julicie 11 dnia diety i jej wytrwałości,a poza tym mija
ósmy dzień mojej diety i bardzo się z tego cieszę.
Mam nadzieję ze jedząc wczoraj otręby nie za bardzo zeszłam z trasy DK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Uffff...Wytrwałam! Po pizzy zostały tylko brudne talerze no i zapach który się unosi w całym domu...
Jutro 12 przedostatni dzień ;) Jak dobrze. Iwa po 7 dniu czas pędzi jak szalony.Ani się obejrzysz i będziesz miała dzień 11, a potem juz tylko KONIEC!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Gratulacje!!!
Ta pizza to nie byle co... Ja przed chwilką stałam przed dylematem pyszne ciachooo,ale jestem twarda i też nie uległam.Ha ha ha.
Jutro już 9-teczka i myślę ze pokus nie będzie bo wyjeżdzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 400
10-tka

gratulacje dziewczyny U mnie waga drgnęła, minusem jest to, że muszę spać pod kołdrą i dwoma kocami - ciągle mi zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
12-tka
Tylko waga stoi w miejscu,a właściwie się waha o ok 1kg-raz w górę raz w dół i to od 4 dni już :(
Dzisiaj moje pierwsze odstępstwo.Pomyliłam się rano i nie zjadłam marchewki.Więc w pracy miałam resztkę płatków owsianych górskich to sobie zalałam wodą 3 łyżki i właśnie wcinam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 400
Smacznego
ja marchewkę też zjadłam nie w tym dniu co trzeba i kiedyś tam nadprogramowe jabłko. Szpinaku nie jem wcale, a mięso solidnie przyprawione Nie dajmy się zwariować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Zgadzam się Cafe. Ja szpinaku też nie jem. Mięso również przyprawiam. Raz się pomyliłam i zjadłam jedno jajko zamiast dwóch to dzisiaj mogę odbić owsianką ;)
A i tak zaczynam mieć wątpliwości czy powinnam dokończyć tą dietę.Przemiana materii stanęła w miejscu wraz z kilogramami-ani drgną od jakiegoś czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciągle mi zimno.

To też forma obrony organizmu przed głodówką - zahamowanie spalania kwasów tłuszczowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
drugi dzien za mna. mam 165cm i 58kg. zobaczymy ile spadnie. w sumie to trzymam sie przepisu i nie narzekam na smak czy ilosc, jak dla mnie bomba, mysle ze nie bedzie problemow, a przynajmniej mam nadzieje:) tak naprawde, to ta dieta nie jest dla mnie az takim wyrzeczeniem, czesto jemy stek, szpinak tez, jajka lubie, powodzenia zycze wam i sobie:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium