SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wjakim stopniu kopenhaska rujnuje metabolizm po tych 2 tyg. ?

W żadnym gdyż przejście w tryb oszczędnościowy następuje po 2 tyg. głodowania, no chyba że się skacze z diety na dietę

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
:) Dzień 4. ehh... Generalnie słabo mi i nic mi się nie chce, ledwo się zmuszam do 3 h ruchu na dzień Wczorj planowo siłka, 30 min aero po i wieczorne aero z A6w (niestety odpadłam na 3 serii )
Przypuszczam że ten podły stan to reakcja na śladowe ilości węgli, ile dni powinna trwać "adaptacja" ?
Plusy są takie że od 3 dni nie puchnie mi wątroba od nadmiaru słodyczy Jak człowiek sobie robi taki hardcore to jest duża szansa że na parę miesięcy się poprawi Następnym razem jak będę miała niecne zamiary jedzeniowe to sobie przypomnę Kopenhagę
Na dietkę skoczyłam z dietowego nadmiaru w ilości przynajmniej 2000 ponad zapotrzebowanie więc metabolizm powinien się nie sknocić, a to pocieszjące \, nie ma już wymówek żeby dla zdrowia przerwać


Zmieniony przez - Blast_th w dniu 2008-08-21 09:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
ten podły stan to reakcja na śladowe ilości węgli, ile dni powinna trwać "adaptacja" ?
Właśnie 2 tygodnie tyle trwa wymiana enzymów powodujących wykorzystanie glukozy przez komórki (również mięśniowe) na te wykorzystujące tłuszcz. W tzw. międzyczasie ogólna wydolność musi być obniżona. Na Atkinsie jest to dopiero początek prawdziwego odchudzania, bo w kolejnych etapach dalej jedziemy na niskich weglach, stopniowo je dokładając.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
Czy ta dieta może mieć wpływ na "drętwienie" nóg ? Wystarczy godzina siedzenia przed kompem i ich nie czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jeśli są problemy z tarczycą, siada krążenie obwodowe. Polecam zawsze mixa kelp+miłorząb japoński (gingkofar etc)+wit.E 3xdziennie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
hejka jestem na 3 dniu tej dietki i czuję się świetnie:) może ktoś jest ze mną na niej? przyda się wsparcie łatwiej wytrwac

jesteś piękna :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
A ja dziś odpadłam
Dietką robiłam 3. raz, teraz czułam się najgorzej ;(
Po 4 dniach spadł 1 cm w obwodach, stwierdziłam że kiepsko ze mi słabo i znowu atak bulli Kończę z redukcją bo mam myśli samobójcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
i trzeci dzień minął:) oby tak dalej

jesteś piękna :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
stwierdziłam że kiepsko ze mi słabo i znowu atak bulli
Wygląda na typowy problem z nietolerancją glukozy/hiperinsulinemią
Zaczynamy od chromu organicznego!

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
julita23 ->

ano taniec się podoba XD teraz mam na to trochę mnie czasu i chęci, ale tęsknię całym sercem... najbardziej męczące jest "fat burning" normalnie serducho mi siada
a czemu smutno tu ci mnie widzieć ;> ja nie jestem na kopenhaskiej, ale towarzyszę duchowo XD ogólnie to jem tak od 1500-2000 kcal, ale wszystko to jest spalane w pracy, wiec właściwie ani nie tyję ani nie chudnę... jak człowiek jest zalatany, to i nie myśli o odchudzaniu, czasem tylko mnie tak nachodzi, ze może by jednak... mniej :)
a jak tam u ciebie, jesteś na jakiejś diecie ;>

Zmieniony przez - Reve w dniu 2008-08-24 17:18:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium