SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
hej karola.przyznam,ze moje 6 kilo,to uważałam za mały sukces...cos dziwnie u ciebie to faktycznie wyszlo!sama jestem ciekawa co jogger na to.

daj namiary na glodowkowe reguły.no bo pewno trzeba jakoś sie przygotować,co?
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Naprawdę nie wiem, czemu tylko tyle.... :( Nie poddałam się i ciągnęłam do końca. Moze nie wypijałam tych 2 litrów wody dziennie, ale poza tym... twarda byłam :(
Może chodzi o to, że ja przed tą dietą różnie jadłam... albo nie jadłam. I szczerze mówiąc obawiałam się, że na niej utyję... Więc dobre i to ;)
No i nie cwiczyłam. Ale... to dziwne!
A głodówka - nic spejcalnego. W ciągu dnia nie jem. W nocy także nie ;) A tak poważnie - spokojnie moge wytrzymać bez jedzenia nawet 3 tygodnie, ale to nie znaczy, że bez kalorii! Poprostu uwielbiam kawę z mlekiem i cukrem, soki, takie tam. Tylko bez jedzenia, ani zup. Ale absolutnie nie polecam, bo wiem, że to niezdrowe, brrrrrrr. Tylko na mnie to działa psychicznie bardzo dobrze, a teraz mam ciężki okres.... :(
Pozdrawiam wszystkich. Wierze w Wasze sukcesy. A ja może przebadam się na tarczyce..?
:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Pozdrawiam wszystkich kopenhaskich. Zaczęłam od wczoraj i jakoś się trzymam, muszę pozbyć się (bezpowrotnie rzecz jasna) jakieś 4 kg. Jedyne co mogę zrobić to dietę bo ćwiczenia nie wchodzą w grę. Mam małe dzieciaki i tylko bieganina przy nich może być uznana za gimnastykę. Będę tu więc często, jak ktoś zaczyna dietowanie ze mną to będzie raźniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
witaj basiek.ja jestem juz po,ale czekam na odpowiedz kogos znajacego sie,czyt.joggerabo chciałabym powtórzyć. trzymaj sie i nie daj pokusom.nie dojadaj po dzieciakach!jesli bedziesz sie trzymać planu,schudniesz swoje 4 i wiecej nawet może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Ja nie mogę więcej bo będę obwisłą starą babą:),mam tendencję do szybkiego chudnięcia i jeśli w pierwszym tygodniu z wagi poleci mi więcej niż 4 kg to chyba przejdę szybko na inne rozwiązanie????? I teraz na jakie?

Byłam już kiedyś na kopenhaskiej, trochę modyfikowanej:) ale schudłam i nie nadrobiłam. Teraz po zimie i świętach i po smakołykach nagromadziłam zapasy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 137
Dolce-gratulacje!!!Jak tam twoja 1000kalorii?Ja polecam diete egzaminacyjna-wlasnie na niej jestem,za pare dni dramatyczny egzamin-z nerwow nic sie nie da przelknac!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 137
Karola-to faktycznie dziwne,hmmm moze faktycznie masz cos z tarczyca,przyznam szczerze ze jestes ciekawym przypadkiem:)ale kochana prosze cie nie rob sobie takich glodowek,sama wiesz ze to niezbyt zdrowo!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Wczoraj pytałam znajomego lekarza o tę dietę i jej skutki uboczne, mówił,że to rodzaj głodowej diety (około 600-800 kal), twierdzi,ze na takiej diecie nie sposób nie schudnąć ale całą sztuką jest nie wrócić do poprzedniej - co oczywiste jest:) Wrzodowcom i cukrzykom odradza.
Jeśli więc karola Tobie się nie udało to masz problem z tarczyca i to w tej chwili wyszło jak szydło z wora. Cóż idź przebadaj się i wszystko się wyjaśni.

U mnie sadełko spada i powiem szczerze,że dokładam owoce do diety (jak za pierwszym razem jej stosowania) i czuję się świetnie, nie wiem czy to żle czy nie ale bez owoców nie dam rady. Mam zamiar taką dietę prowadzić sobie dłużej dokładając po trochu nowe produkty, unikając jak ognia węglowodany i trochę wyregulować ostatnie poświąteczne nawyki. Więc zapewne moja dieta to już nie kopenhaska ale bazuję na niej pijąc rano tylko kawę ( bo tak zawsze robiłam) około 14 jem obiadek z jadłospisu kopenhaskiej i kolację też. Dokładam owoce czasami więcej białka. Nie jestem głodna, nie czuje zimna i zdenerwowania.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
hej.dzieki za miłe słowa. właściwie nie rozpoczełam 1000kcal,bo zastanawiam sie nad powtórką.szkoda,ze joggera nie ma,bo ciekawa jestem jego opinii na ten temat.nie było mi cięzko na kopenhaskiej i wszystkie dozwolone w niej produkty lubie.nabrałam nawyku ,,nie podjadania,, i jakos tak mi aż głupio bez tego... pozdrawiam,milego dnia. a jutro tłusty czwartek...i co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Oj, jak wam zazdroszcze..... dzięki za rady, faktycznie - lekarz się kłania :( A tak nie lubię.......... brrrrrrrr!
No ale po 2 dniach głodówki już mam 61 kg. :) A może.... ja jakaś opóźniona jestem...? ;) I dopiero teraz to wszystko zacznie działać?
Hmmmmmmm
Trzymajcie sie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium