SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
WItam Dzis jest moj 2 dzien jak jestem na tej dietce;) Wlasnie wypilam kawusie i wyczekuje lanchu:)Nie czuje sie bardzo glodna,ale jak zagladam do lodowki i widze, te wszystkie smakolyki to az kusi;D Boje sie co bedzie za 2/3 dni;/ Moja waga to 70kg przy 172cm !! Bardzo chcialabym zrzucic tak z 7kg, tylko brakuje wsparcia:( Mam nadzieje, ze WY mi pomozecie! Przyznam, ze ogolnie to celem fajnie wygladac na wakacje, wiec postanowilam sobie ostatnio ograniczyc posilki, nie jesc po 18 i oczywiscie zaczac sie wiecej ruszac! No, ale nietstey nie udalo mie sie!:( jestem strasznym lakomczuchem i wielokrotnie zaczynalam od nowa i po paru dniach mialam takie napady, ze opychalam sie slodyczami, ktore UWIELBIAM! a wiec jedynym wyjsciem na zrzucenie zbednych kg-mow to wlasnie taka rygorystyczna dietka. Bo u mnie tak jest, ze albo jem wszystko wtedy kiedy mam ochote..., albo nic, bo wiem ze nie moge!A kiedy wezme cos slodkiego do ust to chce wiecej i wiecej...:( Mysle, ze po tej dietce latwiej bedzie mi zmienic swoje nawyki zywieniowe i po zrzuceniu u3mam wage juz na dluugo , dluuugo;) POza tym choddze na silownie tak ze 2-3 razy w tyg. zeby spalac szybciej ten zbedny tluszczyk:)
Hmm no to tyle na dzisiaj;) pozdrawiam wszystkich ktorzy tez przechodza przez to 'meczarnie' Zycze kochani wytrwalosci !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na siłowni ogranicz się na czas diety do aerobów ze względu na niski poziom glikogenu mięśniowego

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
Jogger:na silowni zazwyczaj spalam ok. 600kcal. Na DK zjadamy dziennie od 200-300kcal dziennie, czy to nie jest zbyt niebezpieczne? do ilu powinnam ograniczyc wysilek na silowni>? Nie cwicze bardzo intensywnie bo rozkladam sobie to na poltorej godziny.
acha i mam jeszcze jedno pytanie... wyczytalam gdzies, ze jesli naaszemu organizmowi nie dostarcza sie odpowiedniej ilosci kalorii to okres moze sie poznic... Ja powinnam dostac w przyszlym tygodniu, co oznacza ze dalej bede na DK ... czy to oznacza, ze mi tez sie bedzie poznil? czy to po prostu zalezne od organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
w koncu sie ktos do mnie przylaczyl <jupi> zuza 158 witam Cie i mam nadzieje ze damy rade. Ja 6 dzionek mam i nie zaluje jak narazie niczego...nawet jakas taka lzejsza sie czuje i mam wiecej energi patrzac na moje cialko jak sie pomalutku zmienia a raczej go ubywa <hura>...odezwij jak Ci tam idzie dzien po dniu...zawsze to bedzie razniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
toja25 a ja wlasnie wrocilam z silowni;)) i jestem taaaka glOoOdna;D ale nie, nie .. nie ma mowy-nic nie ruszam;) 3ba zatkac sie woda;)
Pewnie razem zawsze razniej tylko TY juz masz 6 dzien;D prawie polowa.. a mi dopiero 2 dzien sie konczy..buuu;) POwodzenia Kochana zycze i wytrwalosci;) czekam na dalsze Twoje relacje jutro) hihi buziol:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
woda woda urody nam doda...i tak trzymac :) a ja dzisiaj 7 dzionek..i tutaj maly lol bo ie mam miesa zreszta ni lubie go dlatego zastapie tunczykiem z puszki...zaraz zmykam do pracki wiec popoludniu z przyjemnoscia bede sie delektowac rybka i na dzisiaj to byloby tyle chyba ze bedzie bardzo ssalo w zaoladaczku to zarzuce jeszcze jakiegos actimela wieczorkiem :)
Podziwiam Cie zuza158 ze jeszcze na silownie masz silki chodzic...bo ja to w sumie w pracy mam male cwiczonka:P i mi to wystarcza na caly dzien:P
Milego Dnia w ten deszczowy jak zawsze dzien (w koncu Anglia) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
toja 25 NO i tak 3maj;D Ja wlasnie delektuje sie kawusia:D Narazie nie jest zle, ale ciekawe co bedzie po poludniu:PP Troszke nie moglam spac w nocy:/ - to pewnie z glodu, choc bardzo go nie odczuwalam. A co do silowni to chodze moja droga, bo w przeciwienstwie do Ciebie do konca tygodnia siedze w domku i robie ... NIC!!! dopiero od poniedzialku smigam na zajecia wiec wtedy zacznie sie pod gorke.. a tak lezac pol dnia w lozku to az sie chce wyjsc i gdzies troszke poruszac;P Oczywiscie za bardzo sie nie przemeczaam;) hihi
A co do pogody to Ci powiem, ze u nas jest calkiem ladnie :P I tez w Anglii;) pozdraaaaaawiam i jakby co to pisz pozniej jak tam Ci idzie;) Pamietaj, ze musisz wytrwac do konca, juz polowa za Toba!!!! 3mam kciukii ! a dzisiaj na pewno dasz rade... najlepiej isc wczesnie spac jak jest taka mozliwosc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
achh i jeszcze zapomnialam Cie kochana zapytac, bo to juz 7 dzien a wiec jak wyglada spadek wagi??:P) jakies wieksze efekty juz widac? a bioderka i talie sobie mierzysz i patrzysz czy cm tez leca?:) (ja chcialam ale nie mam miarkii;/ ) buuuzioOoL:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 175
jEjUuuu jak ja to wy3mam... kompletnie zapomniala, ze dzisiaj tlusty czawrtek!! A w kuchni pelno paczkow.. oblanych lukrem, czekolada i obsypanych cukrem pudrem! RAaaaaaaaAAAtunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium