SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Jak efekty ? kurcze, szukałem, ale nie moge znaleźć nigdzie fotek, żeby ktoś wstawiał z efektami po tych 13 dniach. Żeby wizualnie ocenić różnice.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
hej także chciałabym przejśc na tą dietke ale mam kilka pytań z góry dziękuję za odpowiedzi :
1. czy moge pic zamiast kawy z cukrem kawe z mlekiem? uwielbiam :P(zaczynam w ten sposób każdy dzień)
2. często miewam bolesne skurcze mięśni (wiem że przyczynia sie do tego kawa - już ograniczyłam)i pije magnez rozpuszczalny jakieś witaminki czasem. czy moge je stosowac również w czasie diety?
3. czy sądzisz ze są jakies realne prespetywy ze przy wzroście 171 cm i wadze 61 zejde dzięki tej dietce do 54? moze troszeczke naiwe pytanko ale wole wiedziec czego sie spodziewac mniejsze szanse ze sie podłamie w trakcie dietki.
pozdrawiam cieplutko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Jeśli chodzi o moje efekty to przez ostatnie 6 dni stosowania diety schudłam prawie 5 kg:)
a co do pytań :
neoteniajesli chodzi o kawe to niestety nie można z mlekiem, trzeba przestrzegać tej diety naprawde rygorystycznie żeby zobaczyć efekty, a co do witaminek to wydaje mi się że one nie przeszkadzają, więc jeśli bedziesz jej solidnie przestrzegać napewno uda Ci sie schudnąć :) pozdrawiam i życzę powodznia:)

Aha i jeszcze mam takie małe zapytanie, gdzie przyrządzacie to grillowane mięso ?? Bo ja dowiedziałam się od koleżanki ze mozna w piekarniku?? Bo z takim grillem u mnie cieżko ...bo mieszkam w bloku, a działki nie posiadam :) będę wdzięczna za szybką odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
grillowane mieso mozna zrobic w piekarniku. Ja robie w takim hmm opiekaczu do tostow bo mi sie piekarnik zepsol xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
tris a wiesz może ile to trzeba piec i w ilu stopniach bo ja normalnie nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Tylko kwestia co jest w tych straconych 5 kg. Wg mnie większość to woda, wiem jak wyglądałem już po pierwszym dniu diety.

Najlepszym wyjściem było by porównanie zdjęć z przed i po, żeby ocenić efekt wizualny, no ale jeszcze nikt nie odważył się pokazać efektów.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
KaatRinaa w zaleznosci jak kto lubi :) ja np. smaze wolowine na teflone na sladowej ilosci tluszczu.. jako ze wole srednio wysmazona to nie trwa to dluzej niz 10-15 minut. czasem jak mi sie stek znudzi to tne taki plaster na kawalki i robie cos a'la gyros. czas smazenia tez ok 10 minut. w piekarniku nie robie bo sie zepsul i jak go wlanczam to siada faza w calym budynku xD Aha jako ze sama smazona wolowina staje sie nudna to czasem dodaje do smazenia troche octu balsamicznego (1-2 lyzeczki) wtedy w smaku jest taka na dziko :)

no i nie trzymaj sie tak sztywno przepisow :)przeciez logiczne ze nie rozstawisz grilla dla jednego plastra miecha ;)

Zmieniony przez - tris w dniu 2007-06-25 14:03:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
To juz jutro. Odliczanie do godziny 0 rozpoczęte.
Obie jesteśmy jak najbardziej pozytywnych myśli. Nawzajem się utwierdzamy w słuszności naszego postępowania.

Tak więc wszyscy zwolennicy diety 13 dni- jutro oficjalnie i my zaliczymy się do tego grona.
Pozdrawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
takie dwie no to mocno trzymamy za was kciuki :) w chwilach zwatpienia zagladajcie tutaj i czytajcie posty.. to naparwde duzo daje (wiem to po sobie) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1362
Powodzenia wszystkim trzymam kciuki !!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium