SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
no ja dzisiaj jestem po 6 dniu, a ponieważ nie mam wagi to robiłam pomiar w brzuszku... :) i 6 cm mniej mam już... w szoku byłam ale jestem bardzo zadowolona. :)

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
aha zapomnialam napisac, ze nie cwicze juz 6 przerwalam na 24 dniu, znudzily mi sie te ciwczenia... :/ ale moze znaczne od nowa... zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
aha zapomnialam napisac, ze nie cwicze juz 6 przerwalam na 24 dniu, znudzily mi sie te ciwczenia... :/ ale moze znaczne od nowa... zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102
u mnie w dalszym ciagu ok, tylko to uczucie goraca... i pragnienia, moglabym pic caly dzien, Glodu nie czuje. A najsmieszniejsze jest to, ze mezowi tez goraco, skadinad tez jest na diecie, bo przeciez nie bedziemy gotowac oddzielnie, tylko on je nna sniadanie swoje muesli a potem jedziemy juz tak samo. I tez ciagle chce mu sie pic, mam nadzieje, ze nnie zacznie chudnac, bo nie ma z czego (wazy tyle co ja, f***), jest alpinista i nie ma grama tluszczyku, chyba zaczalby spalac miesnie. Wieczorem napisze jak minal dzien 3. Acha, pod wieczor zaczyna mi sie lekko krecic w glowie, co mam zrobic, kupic zestaw Kelp, milorzab i wit E?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
No ja właśnie zaczełam 7 dzionek. Pije kawke sobie bez cukru dzisiaj, a na lunch będzie kurczaczek i jabłuszko no i później już nic. :) Ale dobrze będzoe 6 cm mniej w pasie mnie motywuje. :p
Mam kilka pytań do Joggera, co dalej po tej diecie, okropnie boje się że przytje...
Czego powinnam unikać, może dieta 1000kcal byłaby dobra. Boje się że to wszystko wróci. :(
Uważać kcal, ww, tłuszcze czy na co ?
Mam jeszcze jedną prośbę, znalazłam fajne chlebki może ktoś by przejżał czy nadają się po tej dietce... Jogger pomoż dobra duszo !
www.benus.pl

Pozdrawiam cieplutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"
u mnie w dalszym ciagu ok, tylko to uczucie goraca... i pragnienia, moglabym pic caly dzien, Glodu nie czuje.
"
To właśnie skutek podkręconej tarczycy i zadziałania układu termoregulacji.

"
pod wieczor zaczyna mi sie lekko krecic w glowie, co mam zrobic, kupic zestaw Kelp, milorzab i wit E?
"
To niedocukrzenie, możesz dodawać otręby owsiane do potraw żeby na dłużej starczyło glukozy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
co dalej po tej diecie, okropnie boje się że przytyje...

Podstawa to białko i w/w o niskim IG, czyli chude mięso i warzywa gł. zielone

Mam jeszcze jedną prośbę, znalazłam fajne chlebki...

Są na otrębach, więc można, ale nie do przesady

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
Jogger dzięki, jesteś aniołem. :) A według Ciebie który jest najlepszy? Który najmniej zadziała na efekt diety, no ozywiście wiadomo nie będe go jeść do oporu... Pozdrowionka i wielke podziekowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102
tralala - 3kg w plecy ogromnie sie cieszę

czuje sie fantastycznie, mam chęć do dzialania, otręby faktycznie pomagają, tylko ja je jem z odrobina jogurtu nnaturalnego, samych nie umiem, mam nadzieję, że nie szkodzę. Jogger, a co sądzisz o occie jabłkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102
tralala - 3kg w plecy ogromnie sie cieszę

czuje sie dobrze, mam chęć do dzialania, otręby faktycznie pomagają na zawroty, tylko ja je jem z odrobina jogurtu naturalnego, samych nie umiem, mam nadzieję, że nie szkodzę. Jogger, a co sądzisz o occie jabłkowym?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium