SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Kopenhaski!
Nie uwierzycie.Poleciałam po kółko.Kupiłam zielone,takie zwykłe,wtedy zrobiłam zakupy i przyszłam do domu.
Zrobiłam kurczaka i pojechałam rowerem do lasu na 1,5 godz-uwierzycie.Pod górki było ciężko,ale dałam rade.Teraz zjadłam pysznego kurczaczka(upieczonego)-rewelacja!
Teraz jadę rowerem na działkę,ale jutro też chyba pojadę do lasu.
A propos hula hop-kto się przyłącza do kręcenia?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
hula hop syszałam i czytałam w gazetka że to podobno wygląd talii polepsza, ale jaka różnica między zwykłym a magnetycznym jest to mnie ciekawi
Podaje stronę gdzie można poczytac o magnetycznym hula hop,ale ja zaczynam od zwykłego.
http://www.wojosport.pl/sklep,2353,,,03,nokaut,pl-pln,574903,0.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwierz mi, że jeśli mama chce stałych efektów w utracie tłuszczu to lepszym rozwiązaniem będzie ograniczenie zastosowanie odpowiednich proporcji składników odżywczych i kontrola kaloryczności.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-30 17:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Oraz porcja ruchu

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Helo!
Właśnie wróciłam z działki.Już dawno nie miałam tak intensywnego dnia pod względem ruchu.Ale czuje się ok.
Jutro 7-my dzień.Zobaczymy co będzie.Trzymajcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Jutro mój 10 dzień,ale ten czas szybko leci-nawet na diecie.Byłam dzisiaj w Kauflandzie i nic już mnie nie rusza...fajnie ;) Kupiłam tylko pomidora na juto,brokuły,szynkę i sałatę. Mam nadzieje że ten stan sie utrzyma kiedy będzie mi już "wolno" jesc.
Iwa byłam po hulahop ale nie mieli :( Dopiero w środe ma byc dostawa :(( Takze z kręceniem muszę jeszcze poczekac,a takiej mi ochoty narobiłas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Skalar mam pytanie jesli mogę..Ile powinno byc optymalnie % masy tłuszczowej w organizmie?Chce sobie zrobic taki pomiar na siłowni.Robiłam to domowym sposobem,mierzyłam linijką i za pomocą jakiegoś kalkulatora na jednej ze stron obliczyłam,ale nie znam wyników....???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pamiętam jakie są przedziały.
Ale jak będziesz miała z >17% to będzie fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Skalar o co chodzi z tym mierzeniem tkanki tłuszczowej i jak to się robi?(sorki za to pyt.)
A co do hula hop to fajna zabawka,próbowałam nieudolnie,ale myślę ze będzie lepiej-jutro.
Boję się jutrzejszego dnia-bez kawusi i KOLACJI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 400
Dzień dobry 8-emka się kłania
Wczoraj zjadłam nadprogramowe jabłko, ponieważ miałam ważne spotkanie, a byłam mocno osłabiona. Wyrzutów sumienia z tego powodu nie mam Waga też nie zauważyła - 3 kg

Nie czuję głodu, doskwiera mi tylko osłabienie, czasami zawroty głowy. Wieczorem biorę garść suplementów.

Iwa, ja wczoraj również 1,5 h na rowerku i to nie z byle jaką prędkością, bo chwilami 38/h Nie mogę żyć bez aktywności sportowej. Hula-hop i skakanki próbowałam, ale mam mało miejsca w domu Zdecydowanie bardziej wolę biegać, pływać i jeżdzić na rowerze. W zimę wykupuję z kolei karnet na siłownię. Gorąco polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium