SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Czy Jodid100+bilobil+vite(300mg) może powodować takie staraszne uczucie sytości?
Przy funkcjonalnej niedoczynności tarczycy tak bywa - nagły skok metabolizmu spoczynkowego, a potrzebne kalorie pobieramy z własnego tłuszczu .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
chyba jest jakaś zalezność DK i naszego układu immunologicznego
Jeśli łatwiej ulegamy zmęczeniu, co normalne na dietach redukcyjnych, to i łatwiej nam coś złapać . Ze środków naturalnych - Alitol (czosnek niskosmrodliwy w kapsułkach), coś z jeżówką (echinaceą) co akurat jest w aptece (do niedawna Echinamax do ssania), schizandra (z tą trudniej, bo znam tylko "Schizandra Plus" Herbalife i w "Red Power" Vitalas), i generalnie żeńszeń - może być w nalewce np. Panaxan

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Witam wszystkich o tak pięknym poranku
Jogger dzięki za odpowiedzi - oczywiście SOG-i dla ciebie
Ja właśnie jestem na kawusi bez cukru zgodnie z jadłospisem dnia pierwszego. Mam ogromną nadzieję, że w końcu jakoś uda mi się przetrwać, już tak nie kaszle i katar też mniejszy.
Jedno mnie martwi- nie chce mi się zupeknie zupełnie pić i mam trochę zapuchnięte dłonie.
Jeśli chodzi o wagę to o dziwo pokazała dzisiaj o 0,4 kg mniej niż wczoraj pomimo obfitego śniadania i wieczornego podjadania.
Ciekawe czy to efekt prawidłowo przeprowadzonej DK, która przecież dopiero co skończyłam?
Blebleee dołączam do ciebie dziaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
wspaniale:)strasznie sie ciesze:)ja z tej samotnosci wczoraj nabroilam,zjadlam sajgonki i popilam piwkiem:)
wiec dzisiaj znowu zaczelam od nowa,jestem juz po obiedzie,mam nadzieje ze wkoncu sie pozbede tych znienawidzonych 5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Oj Bleblee sajgonki???? Ble ble ble
Nieładanie, ale chociaż razem stratujemy - hihi to smutne ale pocieszające, że nie będę sama
Już po obiadku??? To zamieniłaś chba lunch z obiadem co? Ja właśnie gotuję zninawidzone już przeze mnie jajca i brokuły. Wybiorę się chyba z moim mężulkiem na zakupy to pobuszuję trochę na stoisku z warzywami i poszukam szparag - już ponoć są a to będzie niezła odmiana od brokuł i szpinaku.
Powiedzcie mi kobitki co mam dzisiaj zrobić swojej rodzince na obiad - szlag mnie trafia już z tym wymyślaniem.Może vbędą jadody to zrobie jakieś pierogi, albo cuś cholera sama nie wiem Tez tak macie?Ja przynajmniej mam kurczę z głowy - na obiad befsztyk i sałata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Jogger możesz mi jeszcze wyjaśnić na czym poega ten zestaw jod+miłorząb +wie e?
Jod rozumiem żeby tarczyca mogła produkować t3 ale jaki ma z tym związek miłorząb i wit e w takiej dawce 300 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Czy każdy zjedzony owoc powinno się łączyć z np jogurtem naturalnym bez cukru? Dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
caly dzien bylam grzeczna i wlasnie sie dowiedzialam ze musze sie udac na wielka rodzinna impreze niespodzianke,o boze,moze jakos mi sie uda wymigac od jedzenia,ale napewno mnie zmusza do picia alkoholu:(zegnaj ketozo:((zaczynam miec juz paranoje,nie jestem wstanie wytrwac 13 dni bo caly czas sie cos zdarza, jak tak dalej pojdzie to juz wiecznie bede na diecie kopenhaskiej,a waga ani drgnie:(dobrze ze chociaz nie rosnie,ale i tak mam kryzys-zalamalam sie,buuuuuuuuuuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
owoc powinno się łączyć z np jogurtem naturalnym bez cukru?
Chodzi o zmniejszenie huśtawki insulinowej

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
caly czas sie cos zdarza, jak tak dalej pojdzie to juz wiecznie bede na diecie kopenhaskiej,a waga ani drgnie:(dobrze ze chociaz nie rosnie
Trzeba myśleć pozytywnie: dzięki tej diecie nie urosłam wszerz - a mogłam i to sporo

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium