SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
hehe wyszło mi jakbym brała udział w reklamie aktivii

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
grzesznica Reve wróciła do starych nawyków zżarła 4 naleśniki z serem a do tego wielką bułę z białym serem... i co teraz idiotka ma zrobić... dziewczynki j


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
o Boziu reve prrrrr szalona!!!!!! Gdzieś Ty to zmieściła????? Małpo Ty jedna, jak możesz mnie tak zostawiać??? Be reve, be! Od jutra woda i grzanka za kare i nic poza tym!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
ja własnie tak mam ze potrafie w nocy do nocnego wyjsc po cos slodkiego, obled uwielbiam je po prostu a ktory chrom bralas moze pamietasz firme niby wszystkie takie same ale nigdy nic nie wiadomo. Reve narobilas mmi smaku pychota nalesniki hmmmmmm moze zacznij od jutra od poczatku albo idz pobiegac

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Kurde nie mam opakowania już, ale jak będę w aptece, to sprawdzę, bo nie pamiętam niestety. To się chyba nazywało bio-chrom, ale głowy nie daję, bo mąż kupował.

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Reve... żal straconych dni, ale w sumie nic sie nie stało... będzie dobrze:) Ja dzis miałam bardzo aktywny dzień, zajęcia do 15, potem godzina na siłowni, potem trening strzelecki, potem próba w orkiestrze... no i dopiero wróciłam do domu:) grzeczniutko wszamałam ten 3 dzien co dla mnie jest pierwszy, ale o 18:30 musiałam wypić kawe bo mi akumulatory padały...teraz chyba też wypije bo ciężka i długa noc przede mną...eh... żebym tylko schudła..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
naleśniki były obiadem a buła kolacją, nie wiem już jak to nadrobić, bo diety przedłużać nie mogę ;( może jak jutro cały dzień spędzę na tej grzance to się wróci płonne me nadzieje, ale zawsze to coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Tylko się nie głodź jutro, bo organizm będzie chciał zmagazynować to, co mu zapodałaś. Wybierz sobie 1 dzień z DK i tak postępuj, jak w nim przykazane! Oczywiście rano obowiązkowa gimnastyka ;P

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
al czy ja na prawdę muszę od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
oki ja skocze jutro do apteki po ten chrom tylko sie boje ze to zaburzy diete bo moze ma jakis slodzik lub cos w sobie ie wiem moze lepiej poczekac na koniec diety, o ile dam rade Reve bedzie dobrze nie martw sie

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium