SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220
Witajcie!
Skonczylam diete kopenhaska 14 maja, stracilam 4,5 kg i sporo cm. Robilam ja trzeci raz w zyciu, poprzednio tracilam ok. 8 kg, z czego wracalo mi ok. 2kg. A teraz... jo-jo!!! Nie wiem co sie dzieje ale moj organizm wcale nie przystosowal sie do innego trawienia, nigdy wczesniej nie mialam takiego apetytu po kopenhaskiej a teraz choc sie pilnuje i nie spozywam duzo ww, to mam ogrrrrrrrrrrrrrrrrrromna chec na slodycze! Nie rozumiem tego ale nie moge sie oprzec:( Ne wazylam sie ale na pewno wrocilo to, co zgubilam. Jak mam to powstrzymac????
Pozdrawiam i powodzenia tym, ktorzy walcza!

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
jestem w 10 dniu diety ale juz od trzeciego dnia kiedy zatrułam sie jajkami nie jem ich dzisiaj mam jednak kryzys i chciałam zamiast na twardo usmazyc je. czy moge? do tej pory schdłam 5,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
wydaje mi się, że na oliwie z oliwek jakbyś usmażyła to by się nic nie stało .. ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
Ha, Jogger, jakbym miała w perspektywie wakacje w Grecji to już by mi żaden walkman nie był potrzebny - przebierałabym nogami z gigantycznym entuzjazmem, wyobrażając sobie siebie w bikini na gorącej plaży ;D

Solela - miałam ten sam efekt słodyczowy kiedy robiłam kopenhaską 3 lata temu i teraz też strasznie się go boję. Wtedy byłam na wakacjach i radziłam sobie zwiększając aktywność fizyczną do nieprzyzwoitych ilości (codzienne spacery plażą po 20km, aeroby, pływanie i te sprawy :>) i wrócił tylko kilogram. Ale jak się pozbyć samego głodu czekoladowego to nie wiem :/

Anyzratak - jako że zbliżam się do końca i mnie to żywo interesuje ;) to pozwól, że zapytam czy robisz dietę wysokobiałkową bardziej "na oko" czy przyjęłaś jakieś dokładniejsze założenia ilościowe, a jeśli tak, to jakie? Jak mniej więcej wygląda Twój jadłospis? Oczywiście jeśli to nie zbyt osobiste pytanie ;)

Dzisiaj 11. dzień i czuję się zadziwiająco dobrze. Wczoraj było -5.3kg i pewnie już wiele dalej nie pójdzie, ale z taką właśnie wagą czuję się dobrze i wystarczy, jeśli uda się ją utrzymać.

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
te otreby nie wplyna na skutecznosc diety?
Potrafią przyblokować ketozę, ale lepsze to niż odjazd z niedocukrzenia

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
chciałam zamiast na twardo usmazyc je. czy moge?
Oczywiście tak

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
nigdy wczesniej nie mialam takiego apetytu po kopenhaskiej a teraz choc sie pilnuje i nie spozywam duzo ww, to mam ogrrrrrrrrrrrrrrrrrromna chec na slodycze! Nie rozumiem tego ale nie moge sie oprzec:(

Ale jak się pozbyć samego głodu czekoladowego to nie wiem

Na uzależnienia żywieniowe (i inne też - tylko Kudzu! W aptekach nie ma, tylko w zielarniach i zdrowych żywnościach

Zmieniony przez - jogger w dniu 2007-05-23 12:24:45

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
3 dzień - dzis juz sie lepiej czuje. Posluchalem rad joggera(dzieki!) i kupilem chrom (Chrom Plus z wyciagiem z zielonej herbaty i witamina B ok. 14zl w aptece) i otreby ktorych dodalem troche wczoraj do jogurtu na obiad. Tylko jak pomysle ze dzisiaj musze zjesc szpinak to mnie skreca.. Nie mam wagi ale wydaje mi sie ze dieta dziala .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Szpinak... w zestawie o którym wspomniałem na poprzedniej stronie jeszcze mam chili i kardamon

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Witam. Od nie wiem kiedy szukalam takiego forum jak to. przeczytalam wiekszosc z pierwszego tematu o kopenhadze sama stosuje ja juz drugi raz i mam kilka pytan (tylko prosze sie nie smiac :P)
1)co to do jasnej anielki ta ketoza i jak ja moge zmierzyc. sa jakies domowe testy? ile kosztuja i jaki powinien byc wynik?
2)jestem w 9 dniu diety i wlasnie zezarlam ptasie mleczko (ryczy)poprostu nie moglam sie opanowac. powinnam przerwac diete, czy wogole jeszcze warto?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium