SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Kochana, to i tak dobrze, że w ogóle coś zrzuciłaś! Tylko grubaski, takie jak ja tracą po 5 i więcej!!! Ale skoro Ci zależy, to trzymaj dalej dietkę i może jeszcze coś spadnie!
Pozdrawiam

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
reve 5,5kg to dobry wynik,wiekszosc osob traci miedzy 5-8kg,ale czasem 8,albo 2kg,to naprawde zalezy,wydaje mi sie ze lepiej skoncentrowac sie na utracie centymetrow a nie kg!Ja dopiero drugi dzien ale samopoczucie swietne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
bleblee u mnie tez samopoczucie rewelacja Dzis byłam z synkiem na spacerze az bagatela 3godz hehe aż mały zaczął się nadzierać bo czas na mleko był Trzymam kciuki, żeby humor Nam dopisywał. Dziś mój 9 dzień

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Zapomniałam dodać, że na spacerze mi spodnie z tyłka leciały

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
spodnie lecą w pasku 2 oczka dalej, ale jakby tak jeszcze dwa oczka poszły to nie miałabym nic przeciwko temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
a po diecie nie wiem co zrobię... będzie masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
No to dzis 7 dzien..nawet nie jestem glodna wiec super. ale zjadlam rano jablko chyba nie wielki grzech;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
kammmilka ja tez mam 160cm i marze o 50kg-poki co 55,ale wazenie dopiero na koniec,chyba faktycznie nie masz juz tam zbyt wiele do zrzutu-a to jablko(odwieczny symbol grzechu:P)to chyba ci zbyt nie zaszkodzi:)jovenka-dopiero drugi dzien ale czje sie lekka i syta i wszystko by bylo super gdyby nie to ze musze siedziec godzinami nad ksiazkami:(chyba uzyje psa jako pretekstu do spaceru(3 godzinnego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Dopadła mnie grypa buuu, chyba ten wczorajszy spacer, pomimo ciepła i ładnej pogody mnie położył na łopatki! Najgorsze jest to, że mój synek też podłapał i wieczorem miał temp. Ale dieta cd, nie poddaję się i czekam na 14 dzień, by wskoczyć na wagę!!! bleblee uważaj z tymi spacerami, bo jeszcze psa wykończysz hehe, a jabłko, tak jak piszesz skusiło nie jednego

Zmieniony przez - jovenka w dniu 2008-04-16 07:22:51

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Trzymaj sie cieplutko jovenka!!!!Jeszcze tylko 3 dni i bedziesz wiotka jak trzcinka!!!!!:)Ja natomiast siadam do kawki i wlasnie sobie przypomnialam ze dzisiaj jest grzanka!!!!!:)to juz zupelnie bosko!!!pozdrawiam!!:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium