SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 564
że się tak spytam...jeśli mówimy o puchnięciu... jogger, jeśli na "normalnej" diecie puchnę, a teraz przy kopehnaskiej nie, tzn że wcześniej powodem mógłby być nadmiar węgli?? Dobrze rozumiem, że węgle mi nie służą??

nikt nie wie o mnie więcej niż ja sama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Dzięki Korni78 za wsparcie! Może rzeczywiście mam "parcie na szkło" bo wokół wszyscy chudną
Dzisiaj jest nawet smaczne żarełko, zresztą każdy dzień bez szpinaku jest smaczny, chociaż dzisiaj zobaczyłam chłopczyka jedzącego pączka i miałam ochotę mu go zabrać haha, chociaż zwykle nie jadam słodkiego
jeszcze godzina do lunchu, wytrzymiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
"W każdym razie nie wygląda to na zmianę na lepsze ."
Jogger co radzisz w tym przypadku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
jeśli na "normalnej" diecie puchnę, a teraz przy kopehnaskiej nie, tzn że wcześniej powodem mógłby być nadmiar węgli?
Węgle zmagazynowane w mięśniach jako glikogen wiążą 3-4x ilość wody. Jest to OK przy budowie masy mięśniowej .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
antimatter,
Znalazłem kiedyś informację, że spośród syntetycznych progestagenów występujących w pigułkach tylko lewonorgestrel nie powoduje tycia. Btw jeśli na tej diecie się nie chudnie, to na 99.9% przyczyna jest hormonalna (jeszcze insulina, hormony tarczycy)

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
hmmmm :-I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Tarczyca jest ok, jestem na etapie badania nerek, na razie posiew z mociu, niestety z anty nie mogę zrezygnować tak sobie, więc wygląda, ze klops :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Sprawdź jeszcze w ulotce skład swoich pillsów

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 564
antimatter: może poproś swojego gina o zbadania poziomu hormonów?? Normalnie bez tabletki, jeśli się ma problemy z hormonami to niedogodności są cykliczne, nie wiem jak jest z tabletką. Może faktycznie masz źle dobraną??

jogger: co mogę zjeść jak mnie zassie wieczorem, bo coś czuję że dziś jest ciężki dzień... nie chcę otrębów, płatki owsiane ok., ale z mlekiem czy bez? i ile - łyżeczkę, łyżkę, pół szklanki?? Wolę sobie zaplanować wpadkę niż ogołocić lodówkę... z góry dzięki za info.

nikt nie wie o mnie więcej niż ja sama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wieczorem to raczej czyste białko - np. ze 3 białka jajek - mogą być na twardo, ale i podsmażone na teflonie - 'białkownica'

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium