SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
NIE JESTEM EKSPRETEM ale o ile pamiętam - a udało mi się przeczytać większość z notek na forum - lepiej zastąpić (ale uwaga, czym!) niż opuścić posiłek. Ale zdaje się, że bywają tutaj osoby bardziej kompetentne i pewnie się wypowiedzą :)
A ja dzisiaj dziesiąty dzień. No i faktycznie już teraz wiem, że schudłam. Nie wiem ile, ważenie w niedzielę rano, jeśli moja waga się namyśli! Rozregulowała się na amen, elektronika siadła, ale jakoś przyszło mi do głowy, ze może wystarczy baterie zmienić :) Te baby.... ja do elektroniki nie mam głowy ;)
No i oczywiscie podam wynik!!!!!!! Żeby tak zeszło do tych 58!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAJCIE KCIUKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
hej,Karola.juz myslałam,że nikogo tu nie trafię! ja dzis walcze 9.dzień.łykanie pigulek jest niestety w moim przypadku zauważalne.tylko 4 kilo.i to raczej w nogach,a zadek i brzuch jakie byly takie są. pojadę do końca juz bez zadnych zamian jednak.mam takiego speeda do walki ,mimo wszystko,jakiego nie mialam jeszcze.
jogger,badz tak dobry i podsuń jakis zestaw ćwiczeń,na mozliwości domowe mamusi 1,5 rocznego dziecka/niewykluczone z ADHD/

Karola,gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Dzięki Dolce, ale z gratulacjami poczekamy do NIEDZIELI!!!!
Ponoć najwięcej traci się na wadze w pierwszym tygodniu... ale może u mnie będzie inaczej. Jeszcze tylko do niedzieli!!!!!!!!!
Ja jestem i zaglądam na forum dość często. Mozna tutaj znaleźć wiele inpiracji!
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki all the time!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 137
witaj dolce!szpinak mozna zastapic np.brokolami(ja osobiscie nie cierpie)gdzies wyczytalam ze moze byc tez kalafior(to juz lepiej)a ja osobiscie robilam sobie np.salatke z cykori i pora,z olejem.Chyba
najlepiej szpinak zastapic tez czyms zielonym(chyba chodzi o zelazo)Powodzenia!Karola widze ze sie uparlas z tym wazeniem dopiero w niedziele-brawo twardzielko:)!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Błękitna, to moja waga się uparła!!!!! Za nic nie chcę się ustawić!!!!! A co zrobię, jak do niedzieli się nie namyśli???????
Ustrojstwo! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
witam błękitka.a jak tobie idzie?dzieki za odpowiedz na moje pytania.
powiedzcie,ćwiczycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Nieeeeee.... ja ćwiczę tylko w myślach ewentualnie... :( Na moim rowerku treningowym rośnie pajęczyna... :( Nie mam ani czasu (chociaż pewnie bym go znalazła...) ani siły ani... eeeeee.... ochoty? ;)
No dobrze, nie lubię ćwiczyć :( Ale staram się chodzić po mieście, szybki krok także nieźle daje w kość :)
A wy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
no ja przeprosiłam się ze stepperem,ale za długo dziennie nie hulam.
przydałoby sie cos wprowadzic,bo ponoc żadna dieta nie jest skuteczna bez dodatkowego ruchu.mnie potrzeba cos na brzuch przede wszystkim.na dachu mojego budynku jest bieznia...otworzą za miesiąc,więc postanowilam tą świetną sposobność wreszcie,po raz pierwszy!!!!wykorzystac,ale jakis trening,rozgrzewka by sie przydały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
zestaw ćwiczeń,na mozliwości domowe mamusi 1,5 rocznego dziecka
Widziałem kiedyś w tv pokazy ćwiczeń w formie zabawy z małym dzieckiem - jakieś kołyski/skłony na brzuch z dzieckiem ułożonym wzdłuż nóg jako zabawa w okręt na morzu etc

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Hehe, to bezpieczne?! ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium