SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Ok dziewczynki, zatem do przeczytania jutro znad porannej czarnej z kosteczką cukru i słowami na ustach; "kofeino czyń swą powinność..."

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
jestem za :D tym bardziej, że to niby społeczeństwo tyje, ale w palącym słońcu same 90x60x90 chodzą, więc zaczynam się zastanawiać skąd oni te statystyki biorą :D

ale co tam do wakacji też mam zamiar taka być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
a tak prawdę powiedziawszy ta kofeina poranna to mnie drażni, jakoś nigdy nie lubowałam się w kawie, jest mi obojętna... ale cóż jak mus to mus, see you tomorrow

PS bikini... ach marzenia... dobrze że nic nie kosztują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
a tak apropo co bierzecie dziewczynki na włosy, bo jak ostatnio byłam na DK to mi falami zaczęły wypadać, a łysa kosztem szczupłej sylwetki to bym być nie chciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
wycisnęłam z siebie trochę potu i zaczęłam wyjmować stare ciuchy z szafy jest już kilka takich w które w chodzę a zapomniałam ze istnieją ))a moja motywacja to Komunia u znajomych no i moje urodzinki
Poza tym to jestem w szoku ale mój mąż wręcz kontroluje czy trzymam się dietki i nawet zaczyna szykować obiadki, wiec jak wracam z pracy wszystko jest gotowe))właściwie to jego wiara w to ze mi się uda nie pozwala mi przestać
powodzenia dla tych co zaczynają od jutra, tylko żeby anoreksji z tego nie było)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
co do wlosow to masz racje zaczynaja mi leciec ale jest w avonie dorzwka z morza martwego dla mnie rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
łysa kosztem szczupłej sylwetki to bym być nie chciała
KRZEM!!!! oczywiście już było, i to że wszystko już było też już było np. 'Wyciąg ze skrzypu z witaminami', Silica etc

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
można tez zaparzyć skrzyp super wzmacnia włosy i paznokcie ale nie jest zbyt smaczny jednak dużo lepsze ziółka naturalnie niż w pigułce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Witajcie, Od kilku godzin czytam wasze wypowiedzi na tym i poprzednio istniejącym forum i muszę powiedzieć, że dodaliście mi wiary w to że mogę wrócić do mojej wymarzonej wagi. Dietę zaczynam od wtorku, jutro zaopatrzę się w odpowiednie produkty. Zaczeło się od tego że dziś chciałam sobie kupić jakieś fajne jeansy i we wszystkich wygladałam jak potwór, wielkie uda, kolana i boczki wypływające :/ teraz poczekam z zakupami do konca diety Mam nadzieję że mi się uda. potrafie walczyc z glodem, musze tylko jakoś psychicznie zapomnieć o słodyczach.

P.S. Wspierajcie mnie, dzieki

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Tak wczoraj nagadałyśmy, ze śniłam się sobie jak baleron w sznurkach wrrrr i od razu jak wstałam, to mnie zemdliło na jedzenie!
Reve- zaczynamy )))))) Bidulka jesteś z tą kawką, dla mnie kawa z rana, jak śmietana, bom kawosz pospolity
Nikita- witamy wśród odchudzających :)
Acha, ja biorę Silica na włosy i pazurki, zaczęłam po ciąży, bo mi włosy leciały jak zaraza.
Elvis30 tylko pozazdrościć takiego męża!!!!!!!! Mój to mi jeszcze składniki podjada

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium