SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Witajcie!
To moje drugie podejscie do kopenhaskiej...4 dzien i nic...zalamka
nie mam nic z hormonami bo sie badalam przed,jem jeszcze mniej niz sie powinno,duzo pije . kurde mam nadzieje ze to moja waga jest do doopy.Trzymajcie kciuki i chetnie przyjme wszelkie rady na "rozruszanie".
Pozdrawiam Kaska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
kasiacybnie patrz na wage :) uzywaj miary krawieckiej .. centymetry zgubione znacza wiecej niz kilogramy :) i nie zalamuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
no i mój następny dzień

ALE TA DIETA JEST MONOTONNA!!!

Noramlnie jestem SMUTNA. Brak urozmaicenia powoduje że cały czas chodzę i czegoś mi brakuje. Smutno. No i dzisiaj obudziłam się o 4.30 ran i tak mnie ssało w żołądku że zjadłam kanapkę z nutell. O jej. No i co. Cały czas robię jakieś grzeszki ale się nie poddaję. Efekty widzę cały czas a chyba lepiej robić małe grzeszki niż potem rzucić się na wszysko co w lodówce. Nie?

Buźki i trzymajta się i nie poddawajta

aaa

no i

NIE WAŻCIE SIĘ

przecież to bez sensu. To , co się chudnie nie widać na następny dzień! Gdyby tak było, to po zjedzieniu 3 czekolad , następnego nia musiałybyśmy ważyć 2 kilo więcej. Tyje się z czasem i to samo ma się do chudnięcia

OBUDŹ W SOBIE OLBRZYMA !!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Hej...
zamierzam zaczac diete we wtorek...
dopiero wtedy, bo jutro imieniny kolezanki...ostatni dzien przed urlopem w pracy...strasznie trudno sie czasem wymowic od ciastka czy drinka...
a na urplopie - zamierzam sie poswiecic diecie, cwiczeniom....
zobaczymy co bedzie z tego...
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Jogger - bardzo Cie proszę o odpowiedź. Robie kopenchaska 3 raz - za 1,5 miesiąca mam ślub i bardzo mi zależy. Jestem zła sama na siebie - bo niby dużo wiem, niby zawsze się mobilizowałam a dziś...

Jestem na 8 dniu - 7 pierwszych bez problemów - a dziś zjadłam mały kawałek ciasta z kemem i wypiłam dwa łyki szampana - kumpela miała wesele i sie na mnie obraziła, że nie chce zjeść. Zhjadąłm, wypiłam dwa łyki szampana - co mam zrobić? Przrwać dietę? Powtórzyć od nowa, czy może ciągnąć dalej te ostanitnie 6 dni bez żadnych grzechów? Błagam Cię odpowiedz - jesteś moim Guru

Pozdrawiam,
Kacha

Kacha i Aga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Jogger - czy to wpłynie na dietę? Ten kawałeczek ciasta i 2 łyki szampana?

Proszę, odpowiedz. Kacha

Kacha i Aga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Kacha Aganie boj zaby nic sie nie stalo :) miaam ten sam probem z urodzinami mojej mamy :) zaburzy ci poprostu ketoze ale nie przerywaj diety :) efekty beda nadal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
OK, a żeby utrzymać rezultaty, proponuję kupić książkę Davida Hebera "Kolorowa dieta". Ważne, że to pierwsza popularna dieta, która potwierdza konieczność oparcia diety na 2g białka na kg (beztłuszczowej) masy ciała. A to nasza naczelna zasada na forum i tym i innych

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
Cześć wszystkim!
Właśnie zaczynam dietę kopenhaską - jestem już po jajeczkach, brokułach i pomidorku. Ale zastanawiam się, czy jest to dobra dieta dla mnie. Bowiem po lunchu strasznie zaczęła mnie boleć głowa i mam mega zaparcie (ale przed dietą często mi się to zdarzało).
Czy możecie mi pomóc i stwierdzić, czy ta dieta jest dla mnie OK?
Z góry wielkie dzięki za pomoc!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dodawaj łyżkę otrąb owsianych do posiłków

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium