SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Z tego co wyczytalam przyprawiac mozna tylko nie solic albo tylko symbolicznie. Ale niech mnie ktos poprze w tym bo ekspertem nie jestem. Ja przyprawiam. Jasne ze to tylko kilka dni i mozna wszystko przetrwac- lacznie z jedzeniem styropianu Ale po co jesli mozna jesc calkiem smacznie? Nie widze sensu w utrudnianiu sobie na sile zycia hehehe
I tak sa takie dni (jak dzisiaj -4 dzien) kiedy z tego zestawu trudno cokolwiek wymyslic hehehe. Mam na mysli jak polaczyc marchewke, jajko i serek? Tym bardziej ze nie jestem milosnikiem bialego sera (na szczescie serek wiejski zjem). Z owocow i jogurtu zrobie koktail tak jak wiele osob juz tutaj robilo. Mysle tylko o tym ze jutro bedzie lepiej bo bedzie ryyyyybka.
A Ty na ktorym dniu jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
A widzisz a ja słyszałam,że można solić i trochę pieprzu.
Ale itak nie solę i jakoś uchodzi,wiesz ja dzisiaj dopiero 2 dzień :)
Wiesz mi wszyscy wmówili,że w tej diecie liczą się detale.
Ściśle z listą produktów ,które wolno .
sama już nie wiem ale może lepiej niech nie kombinuje ,bo przekombinuje ? hehe.
Dzisiaj jeszcze jogurick naturalny z szynką ,mniam.
ale jutro jest niezbyt ciekawie ;/
ale nie ma się co mazać :]

Kip Ja Hed Ap !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Mi sie wydaje ze dobrze jest zrozumiec o co w niej chodzi i wtedy wiadomo jakie modyfikacje sa ok. Nie sadze ze ja wiem bo tej wiedzy jest naprawde duzo ale przeczytalam tak 1/3 pierwszego watku i ufam expertom w tej dziedzinie. A oni mowili ze mozna przyprawiac. Byla tez mowa ze szynke mozna przysmazyc (wielu osobom nie podchodzi inaczej). Nie wprowadzam swoich innowacji i nie zamieniam warzyw (chociaz mozna) bo pasuje mi jak jest.
Ale najlepiej poczekajmy na opinie eksperta Ja w kazdym badz razie czekam na cos na temat ketozy bo nie do konca rozumiem to zjawisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220
Witam
Wiecie, kiedy robilam te diete trzy lata temu, to nie wazylam sie codziennie ale i tak zauwazylam, ze spadek wagi nie byl rownomierny, tzn. nie mozna przyjac, ze kazdego dnia zgubi sie 0,5kg. Raz sie zgubi mniej, raz wiecej, ale najwazniejsze, ze po 13 dniach zgubi sie ich napewno kilka!!!! Ja sie zwaze znowu dopiero jutro (moze wlasnie to potwierdzi poprzednie moje obserwacje?).
Co do przyprawiania, to tez czytalam z postow, ze ktos tam doprawial (Jogger wprowadzil "swoje autorskie modyfikacje", ja natomiast kiedy znalazlam te diete, to w wiadomosci a propos przyprawiania bylo napisane tak: "EWENTUALNE przyprawy: sol i pieprz". Coz, ja ekspertem nie jestem ale jak sie za cos biore, to na serio i zawsze sie trzymalam tych zasad w kopenhaskiej. Nie mowie, ze mialam racje! Ale skoro byly bardzo ladne efekty...
A jesli cos nie bardzo przypada do gustu/smaku, polecam terapie autosugestia: "alez to pyszne! dzisiaj zjem sobie pychotke szpinak! rewelacja!" To moze male bzdury, ale zachecam do sprobowania. Ja tak sie nauczylam biegac, bo strasznie tego nie lubilam. Zawsze bylam ze sportem za pan brat, ale nie z joggingiem. A jak musialam duzo stracic, to sie dowiedzialam, ze to najlepszy sport na zrzucanie. Kupilam dobre buty (zeby nie bylo odwrotui zaczelam. Ale musialam sobie na poczatku mowic pod nosem:"uwielbiam biegac, uwielbiam biegac..." No i od tamtego czasu to funkcjonuje
Pozdrawiam serdecznie, zycze wytrwalosci i do nastepnego!

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220
Aha, ja w ogole nie rozumiem co to jest ta ketoza, czy to cos pozytywnego a moze wrecz niezbednego, no i jak moge to sprawdzic (mam cos nabyc w aptece?)Na czym to polega?

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
To dość hardkorowa sytuacja ,bo właśnie robie sobie frencz na paznokciach u dłoni i dziwnie mi się pisze ale zanim bym go zrobila to bym odpisala o polnocy pewnie ;p hehe.

jogging mowisz ,że dobry jest? hm
coś trzeba bedzie zrobić po tej diecie,bo wiadomo,że jeśli wroce do mojego leniwego trybu życia to kg wrocą i smutno będzie ze 2 tygi poszly w bloto.

Własnie wszyscy mi mowili o tej soli i pieprzu i to z umiarem,wole nie modyfikować tej diety,bo na ta osobę ktora zmodyfikowala ją sobie mogla podzialać ana mnie niekoniecznie ,wole nie ryzykować.

za godzinkę kolacja,mrr ;) hehe
pozdrawiam ponownie

Kip Ja Hed Ap !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
http://www.kulturystyka.pl/artykul311/  tutaj jest wszystko o ketozie ,gógl i wszystko jasne ;) hehe

Kip Ja Hed Ap !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Dzien 5 sie zaczal. Dopiero 5 a mi sie wydaje ze juz 10
Wczorajszy dzien okropny. Bylam potwornie rozdrazniona i wybuchalam z byle powodu. Mam szczescie ze mam AZ TAK cierpliwego meza i zniosl moje wrzaski. I mam szczescie ze nikogo innego w okolicy nie bylo (no.. bratu przez telefon sie dostalo). W nocy obudzilam sie z okropnym bolem lewej reki.Zbadalam cukiej -79 W specyficzny sposob zdretwiala mi reka a szczegolnie dlon... do tej pory czuje mrowienie i to nie mija. Myslicie ze to ma cos wspolnego z dieta?
Dodatkowa dolegliwoscia jest bezsennosc. Naleze do leniuchow i ze snem nigdy problemow nie mialam. A teraz nie spie w dzien (bardzo czesto to robilam) i wieczorem gdyby nie sluchanie jakiegos nudnego audiobooka tez bym nie usnela. Bola mnie troche oczy i mam wrazenie jakby byly suche. Problemy z koncentracja od 2 dni.
Mam zamiar przetrzymac ale nie wiem czego sie jeszcze spodziewac i co byloby niebezpieczne.
Waga dzisiaj niemiarodajna- musialam przestawic ze stalego miejsca i pokazuje -0,1 do +0,2... nie mniej jednak znaczacej roznicy nie ma.

A jak Wam idzie?

ps. nie moge doczekac sie dzisiejszej rybki. Czy z grilla bedzie ok? Podobnie stek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
Drętwiejąca ręka ,też to mam tylko nie wydaje mi się,że to konsekwencja tej diety ,myślę,że to złe ułożenie podczas snu ,przed dietą tez tak czasami miałam .
dekoncentracja itp to standard ponoć.
ja narazie cuzję się świetnie .
właśnie jem szpinak ,odparowałam z niego wodę maksymalnie i tak jak ktos tam radizł wmawiam sobie,że jest pyszny i poważnie mi smakuje ;) nawet bez przypraw,hehe.
Podczas tej diety wyostrzają się zmysły i odczuwa sie takie smaki ,których zazwyczaj sie jakos nie dostrzega ,najprostrze smaki a jakie wspaniałe ;p

ach dzisiaj już 3 dzień, jakt en czas szybko leci !

a grilowana ryba i grilowane miesko chyba jest dozwolone ,tylko bez tłuszczu żadnego !
:)

Kip Ja Hed Ap !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
Witam wszystkich wczoraj ja również zaczęłam kopenhaskąprzygotowywałam się od tygodnia czytałam troszkę ale dopiero dzis jestem szczęsliwa bo tutaj dowiedziałam sie wszystkiego dokładnie i co naważniejsze że mogę pić więcje kaw niż tylko jedną dziennie :) jestem uzależniona od kawy hehe jak nie wypije conajmniej dwóch to padam na twarz nie zależnie od miejsca i czasu :) a więc rano była kawka ok 14 kefirek i jabłko (nie miałam jak rano kupić szynki :( ) a ok 19 będzie mięsko bo niestety mój tryb pracy nie pozwala na inne pory jedzenia tzn. 6:30 kawka później ok 14 obiad i kolacja po pracy czyli ok 19

pozdrawiam wszytskich i zagłębiam sie w lekture pierwszego tematu w końcu mam ponad 400str :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium