SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
ale się rozpisałam ale mam do was pytanko mierzycie sobie ketozę bo ja dzisiaj mierzyłam i się załamałam z ledwością mam jednego malutkiego plusika normalnie nie wiem dzisiaj był 4 dzień już chyba powinnam się wbić na ketozę a tu nie zabardzo kukułka nie wiem może mam coś nie tak z tymi paskami przeterminowane czy coś albo to te tiktaki mnie tak załatwiają
Ale tak ogólnie to chyba nie jest źle coś jakiś luzik w spodniach zaczynam odczuwać jeszcze się nie ważyłam i chciałabym z tym jeszcze trochę poczekać ale aż mnie kręci żeby sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Magdola ciągnij dalej!!! Ja jak stosowałam ostatni raz DK, to w połowie napiłam się 2 lampki wina, 1 piwo i zjadłam 2 kostki czekolady, mimo to kontynuowałam i schudłam 6kg.
Aneczka65 te tic taci chyba nie mają aż takiego wpływu na dietę, ale przyznam, że się nie orientuję..
Ja dziś nie wytrzymałam i wlazłam na wagę i... ani kg mi nie drgnęło!!! ;-( buuu głupia byłam, żem wlazła, bo się zdemotywowałam strasznie. Dobrze, że choć cm ubywa, bo czuję po rzeczach! Ale jestem w szoku, bo dziś już 4 dzień i NIC się nie dzieje. Może to dlatego, że robię dietę raz za razem?!?

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Acha, ketozy nie sprawdzałam, bo i nawet nie wiem, jak się to robi?!? Możesz mi podpowiedzieć, gdzie dostać te paski i jak to kontrolować?

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
A jaki macie BF,żeby robić ketozę?
Wymyślacie dziewczątka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Jovenka ty masz dzis 4 dzien tak jak ja super

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
ja używam pasków Keto-Diastix można dostać w aptece a kosztuje do 15 zł.
Pozdrowionka znad kawki
Magdola nie poddawaj się i ciągnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
hej kobiety-patyczaki!!!!
jovenka-oszalalam ale slodka istotke sprowadzilas na ten swiat:)ja za dziecmi nie przepadam ale takiego maluszka to moze nawet bym chcialachlop wraca juz w poniedzialek wiec moze cos porobie))
Magdola cale zlo i bulki przez tych facetow:P,ciagnij dalej ty reve tez,bedzie git:)
myszek dziewucho skad ty czas biezesz,orkiestra,silka,strzelanie-szacuneczek!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
jovenka skoro spodnie z przed dwoch lat dobre,to po co sie wazysz glupolu???!!!!wyrzuc wage przez okno!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
pozdrowienia znad czarnej :p

Dziewczyny moja kolezanka z pracy byla kiedys na kopenhaskiej i twierdzi ze miala zupelnie inna diete np jorurt to maly pojemniczek an nie 2-3 szklanki nie miala cukru do kawy, i twarozku, o wlasnie ile tego twarozku moge zjesc.

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
to ma być 2/3 szklanki(dużego) jogurtu a nie 2-3 szklanki ja w siebie nawet bym tyle nie wmusiła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium