SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
7 dzień jest najgorszy, przynajmniej dla mnie, bo później to już leci. Tak mi jakoś dziwnie, że jutro czeka mnie normalne(ale oszczędne) jedzonko. Wpadnę tu jeszcze do Was i zamelduję czy tracę na wadze, czy (nie daj Boże!!!!!!!) tyję. Trzymajcie się cieplutko.

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
r1p no to powodzenia w normalnym swiecie,wpadaj do nas koniecznie:)megiwpiegi dobrze ze jestes:)po dzisiejszym nic na kolacje obudzisz sie jutro z zapadnietymi boczkami:)to nagroda za meki,faktycznie drugi tydzien to juz luzik,zawsze najgorzej sie za cos zabrac.Pozdrawiam i oddalam sie saczyc wode:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
r1p
czy moge prosic o bliższe namiary tej dietki(?)pieciu przemian???
szukam jakiegos dobrego rozwiązania po kopenhadze i nie moge sie zdecydować na nic.zastanawialam sie nad skomponowaniem jadłospisu,który jak kopenhaski zawisłby na lodówce.potrzebny jest mi ,,zakaz podjadania,,bo to mnie gubi.ciekawe,jaki jest twój plan,moze i ja skorzystam.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Dolce, a moze Montignac?
W sumie mozna delikatnie wychodzic z Kopenhaskiej wlasnie w Montignaca. Powoli urozmaicac jadlospis - czytalas cos o tej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
skończyłem.
wyniki: spadek wagi z 94 do 88kg, spadek % tłuszczu z 22 do 19%
na tym jednak nie kończę, od wczoraj 2x tyg siłownia i 3x kardio/HIIT, żywienie podobne do tego na kopenhaskiej ale zwiększam ilość posiłków i dodaję trochę tłuszczy. Cel: 82kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
witam pomownie.przeglądnęłam montignaca,kalorii liczyc nie trzeba,ale ten index...sama nie wiem,czy by mnie to za szybko nie zniechęcilo.a przy okazji znalazłam cos o dr Dietmanie.macie jakies doswiadczenie?brzmi to wszystko dość ciekawie,portal nazywa sie jedz dobrze. jogger,mozesz cos na ten temat powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Cześć!!! Chyba żyć bez WAS nie mogę. Dolce, zajrzyj na www.centrumanna.pl.Stronkę prowadzi autorka książek o zdrowym żywieniu A.Ciesielska ("Filozofia zdrowia","Filozofia życia"). Facetka wywraca do góry nogami nasze myślenie na temat zdrowia i odżywiania, a wszystko jest oparte na równoważeniu 5 smaków w każdej potrawie i dodawaniu dużej ilości przypraw. W jej książkach są przepisy na niesamowite jedzenie (ich przygotowyewanie niestety jest czasochłonne).

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Wg pięciu przemian gotuję ponad rok.Jest to wspaniała zabawa dla tych, którzy lubią siedzieć w kuchni, jeść i dogadzać ukochanemu.Jeżeli przestrzega się zasad,to można jeść sporo(trawienie jest niesamowite)i się nie tyje. Ja obżerałam się słodyczami i kilka kg się do mnie przyczepiło. Już taka głupia nie będę. Od dzisiaj wszystko wg Ciesielskiej, bo smacznie i zdrowo.Dzisiaj na śniadanie była gotowana kawa i owsianka, w pracy bułka grahamka z serkim śniadaniowym,obiad-risotto z wołowiną i zielonym groszkiem. Sorki,że ja ciągle o żarciu. Specjalnie nie jadłam zbyt dużo,żeby waga nadal spadałaPozdrówka dla wszystkich i trzymajcie się cieplutko.

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Jest jeszcze taka strona www.dieta.pl. Tam jest mnóstwo najróżniejszych diet, przeglądałam, na pewno znajdziecie coś dla siebie.Gdyby ktoś chciał pogadać na gg na temat pięciu przemian, podaję nr 10232844. I oczywiście trzymam kciuki

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
jakoś te pięć przemian i jin-jang zbyt mi przypomina taroty i inne gusła. a poza tym musiałbym chyba zatrudnić prywatnego dietetyka. dużo bardziej przemawiają do mnie proste zasady pilnowania kalorii, białek, cukrów, dobierania odpowiednich źródeł tłuszczy i węglowodanów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium