SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
dzis zaczelam diete...co np. z wypiciem piwa, jednego? oczywiscie nie codzien, tylko akurat jak jest okazja, ktorej nie sposob ominac??
Średnio w ketozę się wchodzi 2 dni, więc po piwku, które ją przerywa, powinno się przedłużyć dietkę o te 2 dni

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Aga, kup jeszcze chrom organiczny - czynnik tolerancji glukozy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
Dzięki za wszystko, Jogger :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
witamy,

1. czy mozna dodac np. jakis nabial do diety?
2. czy można ją skończyć dzień wcześniej?
czy to nie zmieni efektu?

jest nam już niedobrze na samą myśl o tych samych produktach, czy można coś zastąpić??? skończyłyśmy 8 dzień.

proszę o poradę jogger!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Na jakiejs stronie znalazlam taki o to zestaw cwiczen na nogi..i moje pytanie jest nastepujace. Czy to dobre cwiczenia na odchudzenie moich konczyn? xD

Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 100 razy(lub 50 na poczatku, jesli ktos nie moze wytrzymac bolu) bez przerw. Wtym caly sek...Jesli bedziecie odpoczywac po minucie to szkoda na nie czasu...
Cwiczenie Nr 1- Stoimy w przysiadzie z rekoma na kolanach. Nogi zlaczone caly czas(!) i robimy przysiady ale tak aby nasze kolana byly caly czas w jednym miejscu. w tej samej pozycji , co przed cwiczeniem...nie tak jak przy przysiadach, kiedy kolana ida raz w gore raz w dol. Powtarzamy to cwiczenie 100 razy , a poterem CWICZENIA ROZCIAGAJACE ٭
5 MINUT!
Cwiczenie Nr 2- Nogi w gorze. Musza byc proste. Piety poziomo. Cwiczenie wykonyjemy poruszajac pietami , pionowo i poziomo na przemian. 100 razy. To jest cwiczenie na smukle kostki. Dziala u mnie przynajmniej. kostki sa wezsze i moge je zlapac reka. przedtem nie mialam kostek .Potem znowu cwiczenia rozciagajace przez 5 minut.
Cwiczenie Nr 3- Podpieramy rece na sazfie albo krzesle. Robimy przysiad w lekkim rozkroku i wyskakujemy w gore. Tobimy to 100 razy.i znowu cwiczenie rozciagajace.
Cwiczenie Nr 4- Nogi zlaczone, ale piety rozcchylone pod katem 45 stopni albo wiecej , jak kto potrafi. Robimy 100 pol-przysiadow. tak jak baletnice. I znowu rozciaganie, jakby ktos czasem zapomnial o nich
CWICZENIA ROZCIAGJECE: 1-stoimy z nogami zlaczonymi i staramy sie dotknac palcami podloge. 2- siadamy na podlodze i rozchylamy nogi pod katem 80 stopni. lapiemy najwiekszy palec u nogi rekoma i staramy sie dotknac nosem podlogi. Ciezkie ale dobre cwiczenie. 3- opieramy cale ramiona na krawedzi lozka.Stopy rozstawione pod katem 45 stopni i i staramy sie napinac miesnie calych nog. pamietajmy aby cale nogi byly proste. To cholerstwo jest ciezkie do opisania. Mam nadzieje ze zrozumiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Ja na dietce i mam straszny problem jestem uzalezniona od czekoldy i dostaje w tym momencie szału, czym zastępować, może to głupie ale boje sie ze przez to zawale diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
dziekuje Ci jogger :)
zapamietam
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
Ja po dwoch latach robie powtorke z rozrywki... zaczynam jutro po za 2 tygodnie znajomi przyjezdzaja i przy nich NA PEWNO nie dam rady na diecie hehehehe. Mam jednak pytania, bo juz troche zapomnialam:
1) moge zastapic szpinak i brokuly kalafiorem?
2) czy kuraczkiem moge zastapic befsztyki? nie jadam czerwone miesa
3) nie mam grilla elektrycznego, moge kurczaka posmazyc na patelni teflonowie z lyzeczka oliwy z oliwek?
4) jajka moga byc tak chociaz troche pol na pol czy musza byc na twardo?

Dzieki

Psota

Zmieniony przez - psotka201 w dniu 2007-07-14 17:35:12

Zmieniony przez - psotka201 w dniu 2007-07-14 17:35:50

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
I jeszcze jedno pytanie, o herbatki odchudzajace herbapol, czy moglabym sobie to popijac? ponizej link
http://www.slimfigura.pl/nasze_produkty/system_slimfigura/faza_i_spalanie.html

chodzi mi o te pierwsza faze herbatek

P.

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
1) moge zastapic szpinak i brokuly kalafiorem?
Kalafior dziala wydymajaco no i nie jest zielony wiec raczej nie
2) czy kuraczkiem moge zastapic befsztyki? nie jadam czerwone miesa
mozesz
3) nie mam grilla elektrycznego, moge kurczaka posmazyc na patelni teflonowie z lyzeczka oliwy z oliwek?
Mozesz sama tez przyzadzam befsztyk na odrobinie oliwy z oliwek
4) jajka moga byc tak chociaz troche pol na pol czy musza byc na twardo?
Moga chociaz jajka na twardo bardziej zapelniaja zoladek. mozesz tez sobie zrobic jajeczko sadzone na teflonie jak masz ochote
I jeszcze jedno pytanie, o herbatki odchudzajace herbapol, czy moglabym sobie to popijac?
Ja bym sie bardziej skusila na czerwona herbate badz zielona.. te wszystkie "odchudzajace" to jakis pic na wode.

Ja wlasnie szykuje sie do wyjazdu nad morze i juz boje sie konsekwencji tamtejszego jedzenia :D bede starac sie zachowac zasady niskoweglowodanowej diety aczkolwiek bedzie cholernie trudno.. bo jak tu sie na gofra nie skusic :/ trzymajcie tam za mnie kciuki co bym nie wrocila 10 kg ciezsza ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium