SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
Bliss po pierwsze primo: przy takiej wadze jaka masz w zyciu nie pokusila bym sie na kopenhaska. twoje bmi to ok 19 wiec nie masz czego sie odchudzac.

Po drugie secundo: owszem na tej diecie chudniesz ok 5-8 kg ( ja schudlam 6) wiec sadze ze bedzie cie slychac a nie bedzie cie widac ;)

Po trzecie tertio: oslabienie i brak koncenracji to pierwsze co zauwazysz na tej diecie.. organizm przestawia si ze spalania cukrow i wegli na spalanie tluszczy wiec bol glowy murowany przez pierwsze kilka dni, sennosc tez :)

po czwarte: jezeli bardzo zalezy ci na pozbyciu sie nadmiaru waleczkow, oponek (o ile je masz) i ogolnym poprawieniu wygladu to jednak tylko cwiczenia. wiem jak duzo wysilku trzeba by sie zmobilizowac bo sama jestem leniem kanapowym ale jezeli chcesz to napisz do mnie maila z adresem wysle ci plyte z bardzo prostym zestawm cwiczen (do wykonania w domu)

no i na koniec poczekaj az Jogger zweryfikuje to co napisalam bo of course moge sie mylic w koncu nie ja tu guru jestem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1012
Robile ta diete sam parenmascie miesiecy temu, robili ja moi znajomi i wniosek jest jeden: TO NAJGORSZA, NAJBARDZIEJ BEZNADZIEJNA DIETA NA SWIECIE!!!. chudnie sie owszem ale efekt yoyo jaki jest po tej diecie poraza! wszytskim radze-skutecznie chudnac da sie TYLKO powoli, inaczej sie nie da i zadna dieta glodowkowa tego nie zmieni. nie meczccie sie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tris ma rację

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
MarcinWRC na kazdej diecie zauwazysz efekt jojo jezeli wrocisz do starych nawykow zywieniowych. Nikt z nas nie twierdzi ze ta dieta ma byc twoja filozofia zyciowa i po dwoch tygodniach bedziesz mogl sie opychac ciastkami i pizza. jednak uwazam ze to bardzo dobry wstep do zmiany nawykow zywieniowych tym bardziej ze szybki efekt jest czynnikiem dla wielu bardzo mobilizujacym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
ja jestem juz 9 dzien na tej diecie.... no może nie konkretnie na tej bo ja troche urozmaicam :) zawsze dorzucam jakies jabłuszko nie jedno a dwa lub trzy, truskawki, czy serek wiejski a jak jestem bardziej głodna to wszamuje sobie kromeczke mojego ulubionego razowego chlebka... w każym razie nie katuje sie aż tak bardzo :) i mam za soba juz 4 albo 5 kilo mniej :) co mnie naprawde bardzo cieszy:)jeszcze z jakis kilogram lub dwa i bede w niebie :) chociaż i tak już sie o wiele lepiej czuje :)

dla kilku chwil :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
hmm no wlasnie bardzo obawiam sie tego ze schudne za duzo i poniose jakies duze konsekwencje w postaci oslabienia chorob itd.. no ale tak mi zalezy.. i nie dosc ze nie przepadam za sportem to w okresie sesji nie bede miala za bardzo czasu na jakiekolwiek cwiczenia, wiec pomysallam ze na 1,5tyg przed sesja to kopenhaska na szybkie zrzucenie zbednych kg bedzie akurat.. a moze znacie jakas mniej drastyczna diete?:> pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
hmmm mniej drastyczna.. policz sobie zapotrzebowanie kaloryczne... ogranicz weglowodany i poczytaj posty o odrzywianiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
a mozesz poradzic mi jesczze jakies cwiczenia?:> bo nie jestem az tak zdesperowana zbeym musiala schudnac w pare dni , wiec moze faktycznie pocwicze po troszke codziennie i w koncu zobacze efekty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Moj trzeci dzien...i mam kryzys!!!Na obiad zamist plastra szynki zjadlam chyba ze 20 dkg,a teraz mam moralniaka..no wlasnie nigdzie w sumie nie ma ile ma wazyc ten plaster? Ile szpinaku moge zjesc jednorazowo(ja lubie szpinak )..czy mam jesc az bede syta? Pomozcie prosze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
stellinka tak masz jesc az bedziesz syta co nie znaczy ze masz zjesc 3 paczki tego szpinaku ;)ta szynka sie nie przejmuj.. plaster szynki to ok 10 dag.

co do cwiczen to wszystkie cwiczenia areobowe.. jogging (ja nie lubie wiec nie biegam :P) albo najzwyklejszy areobik. Ja aktualnie jestem na etapie kupowania orbitreka (ponoc najbardziej skuteczny w walce z odchudzaniem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium