SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
zeby policzyc BMI to waga*wzrost do kwadratu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
cześć i czołem ja już po porannej kawce czekam sobie teraz spokojnie do 13 na obiadek a dzisiaj moje "ukochane" brokuły blleee ochydztwo jak o nich myślę to aż mnie trzęsie
Z dietką przez 13 dni sobie poradzę tylko tym razem chciałam jednak utrzymać wagę po zakończeniu bo poprzednio to mi silnej woli zabrakło mam nadzieje że będe mniała w was wsparcie bo kurcze osobom które są szczupłe i mogą jeść po kilogramie czekolady dziennie i nic im się nie dzieje ciężko jest zrozumieć jak musimy się katować żeby jakoś normalnie wyglądać a najgorsze jest jak po zakończeniu dietki każdy Ci mówi no zjedz sobie kawałeczek ciasteczka, pizzuni nic Ci się przeciesz nie stanie po jednym małym kawałeczku no i od tego się zaczyna a później jak się stanie na wagę to niewiadomo skąd się te dodatkowe kilogramy wzięły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Mam pytanko: O których godzinach jecie te "dania"??????

magdola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
ja kawusie pijam sobie tak ok 10 obiadek 12.30 - 13 a kolacyjkę o 18 Po obiadku wlewam w siebie wodę lub jakieś herbatki np. czerwoną lub zieloną czasam jakąś taką przyspieszającą spalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Magdola Ty chyba też jesteś dzisiaj na 3 dniu tak jak ja jak mi się nic nie pokręciło oczywiście jak tam po szpinaczku bo ja nie mogę na to parzeć nawet więc sobie zajadam gotowane brokuły paskudztwo ale chociaż mogę to przełknąć
a na kolacyjkę zrobie sobie sałateczkę z tych składników bo tak oddzielnie to zjadać to jakoś nie mogę a sałatka wychodzi nawet dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
ja to nie wiem ale tak w sumie to jeść mi się nie chce ale cały czas myślę o jakimś jedzonku też tak macie czy to tylko mi się tak pod deklem robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Witam :)
Ja dziś zaczęłam. Stosowałam tą dietę 2 razy, ale (aż wstyd się przyznać) ani razu nie wytrzymałam całej. Mam nadzieję, że teraz mi się uda! :) Poprzednio kilogramy spadały aż miło.
aneczka5 - mam dokładnie tak samo. Głodu nie czuję, ale cały czas myślę czego to bym nie zjadła ;)
Na szczęście za godzinkę obiadek! :)
Powodzenia wszystkim życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Tak,tak....to trzeci dzień. Szpinak tak szczerze to trochę jakoś śmierdzi, ale w smaku jest nawet o.k. Mój 1,5 roczny syn ze mną go jadł(on lubi takie dziwne (jak na malutkie dziecko) rzeczy jeśc: grejfruty, ogórki kwaszone, cytrynę, brukselkę no i szpinak)

magdola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Dalilka87 a ile udało Ci się max. schudnąc?

magdola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Najdłużej wytrzymałam 9 dni i schudłam wtedy 4,5 kg. Równiutko spadało mi 0,5 dziennie. To był mój 1szy raz. Ale też trzymałam się jadłospisu radykalnie. Nic nie zmieniałam. Poza tym, że piłam hektolitry kawy ;) Tylko nie w okolicach posiłków (odstęp ok. 2 h).
Za drugim razem chudłam tak samo (0,5 kg na dzień) ale złamałam się po 5 dniach.
Bez dodatkowych kaw bym nie wytrzymała, byłam bardzo słaba. Noi rezygnowałam za każdym razem, bo dopadało mnie jakieś cholerne choróbsko. Ale robiłam dietki zimą, mam nadzieję, że teraz, wiosną się niczemu nie dam ;)
Była mowa o soli. Pamiętam, że kiedyś Jogger mówił, że jest niewskazana, bo zatrzymuje wodę w organiźmie. Ja jej unikam jak ognia ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium