TygrysekkCo tu się dzieje...![]()
Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 19:16:08
Jak to co się dzieje? Robimy ruch w dzienniku

Ilość wyświetleń tematu: 622121
TygrysekkCo tu się dzieje...![]()
Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 19:16:08

TygrysekkChoć czasem się zastanawiam czy to normalne, że z innych firm typu Trec czy Olimp te białka są 1,5-2 razy droższe, no ale chyba nie ma się czego bać.
Jedynie ta sukraloza, której nie wiadomo ile jest w składzie, a jest też w monohydracie czy beta-alaninie, a jak patrzyłem na normy to za wiele tego dziennie dostarczać się nie powinno.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
piękne wyszły! żeby mi tak ktoś ugotował to by był raj... 
""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html
Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html
PaatikMatko - jakie skwareczki! A co w środku? Ruskie? Twarożek i ziemniaczki? Wyglądają super.

Święta upłynęły leniwie, na jedzonku, oglądaniu tv, spacerkach z psem, czytaniu książki. Dopiero dziś (poniedziałek) rozruszałam ciut kości po dwóch dniach nic nie ćwiczenia, bo przywieźliśmy przed świętami trzy hantle od brata, które kiedyś tam pożyczyliśmy.
Ale się nie chwaląc wyszło pysznie, więc pierwsze koty za płoty
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły