SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Fit Małżeństwo Nikki & Tygrysekk

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a czemu nie wrzucacie tych źle wykonanych albo niedociągniętych? z nich tez dużo wynosimy... np. jakich błędów nie powielać

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nikki
N
Night to następnym razem w wiośle jedną serię zostawię te 22,5kg, a w dwóch kolejnych podniosę do 25kg i wtedy zobaczymy jak mi to pójdzie



OK. I lekko mniejszy wykrok możesz wypróbować - tak na długość buta jedna stopa względem drugiej. Nie upieram się że tak musi być, ale wypróbuj i oceń sama co wolisz - czy tak jak teraz czy lekko mniejszy rozstaw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nene87
a czemu nie wrzucacie tych źle wykonanych albo niedociągniętych? z nich tez dużo wynosimy... np. jakich błędów nie powielać


Bo jak kogoś prowadzę to takie mam zasady że wolę najpierw sam zobaczyć filmy i nie uważam żeby te z błędami ktokolwiek powinien widzieć. Błędy sobie korygujemy na priv. Tak się z Nikki umówiliśmy i tego się trzymamy.

U ciebie w dzienniku może być inaczej - kwestia dogadania indywidualnego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
rozumiem, tylko wtedy czytanie dziennika traci sens, bo jak Nikki opisuje ćwiczenie,które Ty widzisz na filmiku i tłumaczysz w czym popełniła błąd, a my nie mamy zielonego pojęcia o co chodzi, bo go nie widzimy.
to tak tylko piszę i nie mam zamiaru tutaj nikogo do niczego zmuszać.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nie każdy ma czas w dowolnym momencie na forum. Idealnie by było najpierw filmy do mojej oceny a później dopiero post z nimi i opisem całego treningu. Ale każdy ma swoje życie, pracę, dzieci, obowiązki i nie zawsze się da. Poza tym jak ktoś ma ode mnie trening to mi zależy najbardziej żeby on sam był zadowolony i było mu komfortowo. Filmy się pojawiają - a cofnąć sie jeden post w tył żeby przeczytać do nich opis to nie jakieś karkołomne zadanie. Myślę że nie ma tragedii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nie było tematu

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
nightingal
Nikki
N
Night to następnym razem w wiośle jedną serię zostawię te 22,5kg, a w dwóch kolejnych podniosę do 25kg i wtedy zobaczymy jak mi to pójdzie



OK. I lekko mniejszy wykrok możesz wypróbować - tak na długość buta jedna stopa względem drugiej. Nie upieram się że tak musi być, ale wypróbuj i oceń sama co wolisz - czy tak jak teraz czy lekko mniejszy rozstaw.


OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Pomagam też i Tobie Nene - u Ciebie możemy zrobić tak jak będziesz chciała. Mi pasuje to co Tobie będzie odpowiadało w kwestii prowadzenia dziennika.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Mi pasuje tak jak jest do tej pory. I nie będę tego zmieniała. Najpierw filmy ocenia Night, jeśli potwierdzi, że technika wykonania jest dobra to wtedy sama decyduję czy się nimi pochwalę czy nie. Uważam, że lepiej pokazać prawidłowo wykonywane ćwiczenie niż źle żeby ktoś nie powielał błędów, a opierał się na dobrze technicznie ćwiczeniu i sam starał się robić poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nikki
Mi pasuje tak jak jest do tej pory. I nie będę tego zmieniała. Najpierw filmy ocenia Night, jeśli potwierdzi, że technika wykonania jest dobra to wtedy sama decyduję czy się nimi pochwalę czy nie. Uważam, że lepiej pokazać prawidłowo wykonywane ćwiczenie niż źle żeby ktoś nie powielał błędów, a opierał się na dobrze technicznie ćwiczeniu i sam starał się robić poprawnie.


dokładnie tak samo uważam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej widzę siebie tak samo...

Następny temat

Opona na brzuchu- wieczny problem

WHEY premium