SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Fit Małżeństwo Nikki & Tygrysekk

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
białko to musi być czekoladowe, albo waniliowe albo o smaku masła orzechowego i wszystkie w ten deseń :P
wtedy jest pyszka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Z ciekawych smaków mega mi podeszło o smaku ciastek maślanych, ciastków, wiadomo biała czekolada, karmel, słony też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ciastek maślanych nie próbowałam , sprawdze

dla mnie słone maśło orzechowe mniam

a biłą czekoladę chyba wzięłam teraz, aczkolwiek bez przekonania, ale może się pozytywnie zaskoczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
biała czekolada bardzo fajny smak jak dla mnie
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Kupiłem kiedyś z biotecha orzechowy i na prawdę smak petarda, jak większość smaków od nich, ale po zrywie dwutygodniowym niestety przejadł mi się. I można by było mieć 3 smaki otwarte i rotować nimi, niestety jem supli tyle co kot napłakał i musiałbym wyrzucać więc lecę na standardzie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Co tu się dzieje...
Jeśli chodzi o mnie i WPC to:
- waniliowe
- lody waniliowe
- słony karmel
- czekoladowe
- czasem popróbujemy inne i różnie to bywa, ale trafią się dobre jakieś nugaty, ciasteczkowe, itp. Nawet o smaku gumy balonowej wściekle różową mieliśmy.
Ogólnie białka kupujemy tylko z SFD lub ...konkurencji, ze względu na dobre smaki i cenę. Choć czasem się zastanawiam czy to normalne, że z innych firm typu Trec czy Olimp te białka są 1,5-2 razy droższe, no ale chyba nie ma się czego bać.
Jedynie ta sukraloza, której nie wiadomo ile jest w składzie, a jest też w monohydracie czy beta-alaninie, a jak patrzyłem na normy to za wiele tego dziennie dostarczać się nie powinno.


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 19:16:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
biała czekoalda wg mnie słabo, dla mnie jedyny smak co czuje to że jest słodkie i tyle.

Jeśli chdozi o owocowe to super ale z serii https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Delicious_Protein-opis38278.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Dzisiejsze śniadanko:



oraz obiecane naleśniki (wyszły mi 3 sztuki, ale przy trzecim brakło mi trochę ciasta i taki nieforemny wyszedł, że nie nadawał się do zdjęcia )
Te na zdjęciu z twarogiem, wpc, czekoladą 90% i malinami, a ten trzeci z prażonymi jabłkami z Biedronki.

W trakcie:


Efekt końcowy:


Makro dla 3 naleśników:



Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-09 00:21:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej widzę siebie tak samo...

Następny temat

Opona na brzuchu- wieczny problem

WHEY premium