SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Fit Małżeństwo Nikki & Tygrysekk

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Super, dzięki za odpowiedzi i pomoc. Myślę, że to w jakiś sposób pomoże podjąć koleżance decyzję o zakupie bieżni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Zaległości w dzienniku spore, ale po prostu nie ma czasu. Zmiany w pracy i sporo roboty, nauka zdalna też zajmuje trochę czasu potem przerabianie lekcji bo to jednak nie to samo co w szkole, a do tego niektóre zadania zamiast sprawdzianów czasochłonne i trzeba pomóc synowi. Do tego domowy trening + rowerek i robi się godzina 19. Ale zamierzam niedługo wrócić do wypisek, bo jednak przy hipertrofii dobrze by było panować nad objętością, itp.
Kilka dni temu kupiliśmy w Decathlonie gumy, póki co dwie: 15kg i 25kg. Bardzo fajne, trochę można urozmaicić trening, np. teraz barki robię tylko z gumami dla odmiany. Jak ciężar za mały to biorę je razem i jest 40kg.
Z jedzenia też nic ciekawego, ciągle to samo. A dziś w ogóle mi super smakował pierwszy posiłek, bo po poście 72h


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-11-18 19:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Znowu post? Masz zacięcie

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Gumy w domowym treningu to super sprawa. Ja zresztą i na siłowni sobie nimi urozmaicam trening.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Ależ dziura w dzienniku
Ostatnie tygodnie kompletny brak czasu, a jeśli jakiś był to spędzony na odpoczynku przed tv i ładowaniu baterii. Treningi są cały czas, ostatnio tak 4 razy w tygodniu.
Teraz Święta więc bez skrupułów wpadnie sporo kalorii, i tak pewnie do sylwestra }:( W styczniu sobie przytnę kalorie a od lutego liczę na powrót na siłownię i spokojne masowanie.

W tym roku aby począć świąteczny klimat postanowiłem dac bliskim coś więcej od siebie i u robiłem się niemiłosiernie. Oto moje osobiste wyroby:

Zakwas buraczany na barszcz
Uszka z grzybami, ulepiłem 130 szt.
Rolady drożdżowe, keks
Piernik staropolski
Pierniczki syna













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Bardzo pracowity Tygrysek. Proponuje zmianę nicku na Pszczółka;)
Podziwiam szczerze- ja dałam z siebie trochę mniej, na szczęście Mama zaszalała jak co roku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Rewelacja trochę roboty z tym było... fajnie jak można liczyć na pomoc mężczyzny w kuchni a właściwie dwóch, bo przecież syn też swoją działkę zrobił

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie no jestem pod wrażeniem. ja przyznaję się że nie zrobiłem nic świątecznego. Ze dwa razy w święta obiad zrobiłem i tyle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na bogato było w święta. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
paula.cw
Na bogato było w święta. :D

Fakt, na bogato, a dokładnie pomiędzy 24.12-02.01 +4kg i +5cm w pasie


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2021-01-03 20:06:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej widzę siebie tak samo...

Następny temat

Opona na brzuchu- wieczny problem

WHEY premium