SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Fit Małżeństwo Nikki & Tygrysekk

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Wczasy w Polsce czy gdzieś za granicą??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 62303 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777676
W Polsce na Mazury się wybieram z rodzinką, ale już w zeszłym roku zaplanowane więc Polska z wyboru nie konieczności

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Mazury - super wybór. Moje miejsce na świecie. jakbym mógł to bym tam wrócił na stałe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 62303 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777676
Byłem 3 lata temu i było świetnie. Teraz jedziemy w okolice Olsztyna jakieś 25km. A jak mi dzieci trochę podrosną to pojedziemy tak bardziej na objazdówkę bo tam sporo fajnych miejsc jest do zobaczenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Jest co zwiedzać i oglądać. Codziennie można pojechać w inne miejsce i zawsze będzie ciekawie. Ale i bardziej stacjonarnie jest super. Olsztyn bardzo się zmienił na plus w ostatnich latach. Byłem rok temu i jest nie do poznania w stosunku do tego co było kiedyś. Polecam obserwatorium astronomiczne - można popatrzeć na plamy na słońcu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 62303 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777676
O widzisz już mi coś ciekawego wrzuciłeś

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Planetarium jest troszkę starawe - już nie ma tej ostrości, ale też fajnie z dziećmi się ogląda projekcje. Darmowe masz dość ciekawe muzeum miejskie - warto zajrzeć. Sporo ciekawych informacji o Olsztynie i przedmiotów związanych z miastem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Skoro już wątek wakacyjny poruszyliście, to my się wybieramy w połowie sierpnia na Roztocze, do Żurawnicy.
Jedziemy ze znajomymi, oni swój domek, my swój.
Do zwiedzenia będzie Zamość, Szczebrzeszyn, jakieś wycieczki rowerowe bo przebiegają tam trasy Green Velo. Tylko muszę się ogarnąć i kupić 3 bagażniki rowerowe na dach, bo nigdy nie miałem i nie korzystałem. A widzę, że jak się chce markowe, a co za tym idzie bezpieczne, to trzeba ponad tysiąc za 3 sztuki dać.:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ja się przymierzam do zakupu 4 bagażników - więc znam ból. No i do Zamościa na jakiś weekend w sierpniu też planujemy skoczyć ze znajomymi. Nigdy jeszcze nie byłem w tym mieście.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Jakbym miał hak to bym zainwestował w platformę na hak, ale niestety nie mam, do tego sedan więc tylko dach zostaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej widzę siebie tak samo...

Następny temat

Opona na brzuchu- wieczny problem

WHEY premium