SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Fit Małżeństwo Nikki & Tygrysekk

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 600319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Rion zdjęcia dam jak już naprawdę zdecyduję, że koniec redukowania.
Tylko żeby było jasne, trudno teraz nazwać moją sylwetkę sportową. Ponad pół roku temu podjąłem decyzję, że redukuję tak długo aż zrzucę brzuch i boczki, niezależnie jak głęboko zejdzie waga. Także nie ukrywam, jest po prostu bardzo chudo, ale przynajmniej będzie dobra baza do dalszej poprawy sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Te puzzle z kolarzami to niezły hardcore. A redukcję jeszcze długo planujesz??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
To daj porównanie na koniec i zobaczymy ile Cię ubyło. Ale 77 cm w pasie to już dość mało

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
77 to bardzo mało już. Ja tyle nie będę miał nigdy. Ale ja ogólnie jestem toporem ciosany i nie mam wąskiego pasa z natury.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-06-22 14:32:59

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Ja bardzo lubię puzzle humorystyczne, komiksowe. One wprawdzie są wyraźnie droższe od innych i robi je kilka firm, ale lubię je układać bo "coś się dzieje" i mam wrażenie jakby była na nich opowiedziana krótka historyjka. Te na zdjęciach miały po 1000 więc jeszcze w miarę luz

Jak długo redukcja? Szczerze mówiąc nie wiem, ale już niedługo. Kieruję się wyłącznie lustrem i brzuchem. Gdybym patrzył na wagę to zdrowy rozsądek podpowiadałby zakończenie redukcji już kilka kg wcześniej.
Nie miałem zamiaru robić tego podbicia kalorii bo redukuje mi się lekko i przyjemnie (każdemu polecam na redukcji okno 16/8), ale ponieważ słyszałem w pracy już kilka pytań czy nic mi nie jest i nie jestem chory to postanowiłem podbić jednak kalorie na 1-2 tygodnie i sprawdzić czy aby na pewno wszystko ok.
Inna sprawa, że mam wrażenie, że nie dotnę i tak tak jak bym chciał bo po prostu to co zostało to też już delikatny nadmiar skóry, a nie tkanka tłuszczowa.
Ale ponieważ nie chcę już nigdy schodzić tak nisko z wagą to chcę już te zapasy tkanki tłuszczowej spalić do końca, aby nigdy już nie było potrzeby sięgać tak głęboko z redukcją.


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-06-22 12:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Takie niskie schodzenie z wagą nigdy nie będzie zdrowe w dłuższej perspektywie bo jednak prędzej czy później hormony i ogólnie parametry zdrowotne polecą na pysk i jest niebezpieczeństwo, że długo zajmie później powrót do lepszych wyników.

A jak ogólnie samopoczucie, libido wszystko hula?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Rion - wszystko raczej ok
Bziu - bardzo smaczne, jedynie wyszło mi trochę za rzadkie,gdyż dorzuciłem banana bo masa była za mało słodka, a nie chciałem sypać więcej erytrytolu. Na pewno będzie powtórka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Po tym łatwo też ocenić czasem jak wszystko odcina to znak, że hormony leżą i kwiczą.

A później powolna masa?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
rion10
A później powolna masa?

Tak,na spokojnie, na bilansie nie większym niż +200-300 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej widzę siebie tak samo...

Następny temat

Opona na brzuchu- wieczny problem

WHEY premium