SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
no dystans w bieganiu juz spory:) do 10 blisko:)


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-07-06 19:59:43

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan pięknie się ten gulasz prezentuje! wcale mnie nie dziwi, że tak szybko znika. zresztą co jedna fota miski, to bardziej apetycznie wygląda.
definicja mięśni na giczach - bardzo fajna.
Banan, ten pulsomer nadgarstkowy o którym pisałeś wcześniej, to z endomondo jakoś wspołpracuje czy ma właśną aplikację i ta aplikacja się dopiero jakoś z endomondo dogaduje?
1
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
TomQ-MAG
no dystans w bieganiu juz spory:) do 10 blisko:)



taaa blisko no ale jeszcze ani razu nie bylo ciągłego biegu tylko troche marszu w to wplatane, mysle ze jak bede sie czuł na siłach to do konca lipca zrobię jakiś test ciągłego biegu szykuje sie na 30min ale jak bedzie troche wiecej to też spoko :)
na razie to od wczoraj dziwnie czuje okolice lewej pachwiny boli mnie przy unoszeniu lewej nogi i spinaniu brzucha nawet nie chce myslec co to moze byc , oby po prostu lekkie przeciazenie - ostatnio dorzucilem to 'rozciąganie kanapowe' z książki Starretta i jest niezły hardcore, może tam coś przesadziłem albo po prostu tak ma być
Dzis OFF, bo wczoraj wizyta w https://www.facebook.com/FizjoCorps/# więc dzisiaj trochę obolały ,ale z nogami jest już naprawdę super. To co odczuwałem podczas pracy nad nimi miesiąc temu , a jak jest teraz - różnica kolosalna, szczególnie przód uda napięcia znacznie mniejsze i prawie bezbolesna terapia, gorzej z dwójkami, a najwiekszy ból od kolana w dół tam sporo pracy jeszcze nas czeka

W weekend wyjazd na GP Binkowski wiec zapowiada sie wolne do poniedzialku, chociaz myslalem aby jutro zrobić jakis lekki trening albo aeroby..zobacze jutro jak sie bede czuł :)


Padme
Banan pięknie się ten gulasz prezentuje! wcale mnie nie dziwi, że tak szybko znika. zresztą co jedna fota miski, to bardziej apetycznie wygląda.
definicja mięśni na giczach - bardzo fajna.
Banan, ten pulsomer nadgarstkowy o którym pisałeś wcześniej, to z endomondo jakoś wspołpracuje czy ma właśną aplikację i ta aplikacja się dopiero jakoś z endomondo dogaduje?



Pisałem o zegarku nadgarstkowym i pytałem, ale chyba w temacie u Bzyka, bo on sobie kupił ostatnio. Ja jednak zdecydowałem się na sam pasek Polar H7 https://www.polar.com/pl/produkty/akcesoria/nadajnik_h7 , to mi wystarczy przy moim amatorskim truchtaniu czy trenowaniu. Połączył się przez BT z telefonem i endomondo w kilka sekund i działa bez problemu. Próbowalem połączyć z aplikacją Polar Beat aby sprawdzić jak tam to wygląda, ale nie wyszukuje mi ta apka -
paska, Bzyku sugerował ze pewnie dlatego,ze mam połączonego z Endo, a póki co mi pasuje takie połączenie więc nic nie kombinuje i tak zostawiłem

Gulasz już zniknął ale jeszcze mam fotki z wczoraj




Fotka łososia późnym wieczorem ,wiec dosyć kiepska


Dzisiejsze śniadanie od żonki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Tak, z tym gulaszem to czasu schodzi i trzeba pilnować gara
Ale wchodzi na 100% w nadchodzącym tygodniu, parę porcji, mam jeszcze zaplecze z Węgier- wina, przyprawy, pasty z papryk do gulaszu, więc zrobię taki na wypasie
Nogi...
Przyjemnego wyjazdu i relacjonowania!
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Już na miejscu, zaraz schodzę na dół zrobić trochę fot z weryfikacji. Zawody jutro od rana, niestety wyjazd bez Reni to nie to samo jestem sam ,będą ograniczenia w relacji bo nie da się jednocześnie robić fotek + wrzucać je szybko na forum ,a do tego pilnować i podążać kamerą (oraz telefonem do live) za zawodnikami, tak więc nagrać nagram ale kamera będzie stała cały czas w miejscu ;) a live mam nadzieje,ze sie uda puścić na YT bo na FB blokują fanpage za muzykę używaną podczas zawodów

Wczoraj i dzisiaj wleciały pyszne naleśniki gryczane zrobione przez Renię z odżywczym 'wnętrzem'





Udało mi się dzisiaj zrobić kolejny delikatny trening a'la FBW
1. Składanka na nogi suwnica poziomo + dwugłowe + czwórki pompowanie x 4
2. Rzymska ławka z naciskiem na pośladki + MC delikatnie
3. Podciąganie chwyt neutralny na drążku + pompki
4. Wyciskanie na maszynie na barki + unoszenia hantli przodem

Samopoczucie na treningu super, mimo ze pare razy nadgarstek poczułem.
Pompa masakra, jakbym był na pełnych obrotach dawno nie bylo tak dobrze i na pewno to zasługa https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html - przedtreningówka którą dostałem na test z działu https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_ALLNUTRITION_Pro_Series,_Protein_Wafer,_SFD_Power_Shot-t1150386.html 

Pobudzenie w sam raz, przepyszny smak. Więcej napiszę jak wypróbuję całość


Na trasę do Kielc i dzisiejszy dzień 550g kuraka + kasza bulgur i kupiona w biedronce surówka %)


Byle do jutro , do wieczora , bo już mi się tęskni za synkiem - to dopiero drugi dzień ,kiedy nie jestem z nimi razem. Pierwszy był zaraz po narodzinach w maju i wyjeździe na UMP do Krakowa, nie jest lekko ;)
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Zarąbiście te naleśniki wyglądają!

I nie jesteś sam, tylko z nami
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Kozacko z tym treningiem!
Strasznie się cieszę jak piszesz, że coś weszło i samopoczucie z tego powodu dobre!
Bardzo fajny skład tego Pre Workoutu- obecnie zapodaję sobie czasem shoty, ale i to chętnie wypróbuję
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
BzykuDG
Zarąbiście te naleśniki wyglądają!

I nie jesteś sam, tylko z nami


no racja

Czawaj
Kozacko z tym treningiem!
Strasznie się cieszę jak piszesz, że coś weszło i samopoczucie z tego powodu dobre!
Bardzo fajny skład tego Pre Workoutu- obecnie zapodaję sobie czasem shoty, ale i to chętnie wypróbuję


No nawet delikatny trening, na małych obciążeniach to zawsze samopoczucie na plus, skoro siedzenie w domu i tak mi nic nie dało ,to mysle ze ten 1-2 x w tyg trening lekki nie pogorszy sprawy, a w miedzyczasie komibnuje cały czas , co tu zrobić aby było lepiej...

Ja już po solidnym śniadaniu z chłopakami- przeładowałem żarcie i nie wychodzę dzisiaj
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Dajesz Banan! Już lecę z bejcą!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Haha
Świeża buła i powidło...
Maso, nadciągam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

electro
Polecane artykuły