SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 888522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
carlitos a gdzie jest pytanie?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeżeli chodzi o niskie podciąganie chodzi mi o wykorzystanie maszyny smitha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17704
Qitr
carlitos a gdzie jest pytanie?

czy technika jest poprawna, bo nogi mam szeroko, tak to bym si eprzewrocil. widzialem na video ze stopy powinny byc na linii barkow, u mnie to powoduje zachwianie rownowagi, chodzi oczywiscie o fronty



Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-29 16:15:02
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Carlitos
Qitr
carlitos a gdzie jest pytanie?

czy technika jest poprawna, bo nogi mam szeroko, tak to bym si eprzewrocil. widzialem na video ze stopy powinny byc na linii barkow, u mnie to powoduje zachwianie rownowagi, chodzi oczywiscie o fronty




Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-29 16:15:02


Można stanąć nieco szerzej jeśli pozycja tego wymaga ale warto byś po pierwsze popracował nad obszarami, w których jest problem a po drugie nagraj jak dasz radę film z tych frontów i daj do oceny.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Bryxon
Jeżeli chodzi o niskie podciąganie chodzi mi o wykorzystanie maszyny smitha


Ale w jakim celu chcesz robić podciąganie na drążku na maszynie smitha nie masz standardowego drążka czy jak ? Nie widzę za bardzo sensu w wykonywaniu takiej wersji chyba, że z braku sprzętu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
myśle że Bryxon'owi chodzi o inverted rows:





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-03-29 20:32:05

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
To inna bajka jako ćwiczenia aczkolwiek bardzo wartościowe i warto wpleść od czasu do czasu do swojego planu. Bardzo dobrze się przekłada na wiosłowanie i pracę łopatkami.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Podmieniłem filmik, lepiej to teraz wygląda

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17704
rion10
Carlitos
Qitr
carlitos a gdzie jest pytanie?

czy technika jest poprawna, bo nogi mam szeroko, tak to bym si eprzewrocil. widzialem na video ze stopy powinny byc na linii barkow, u mnie to powoduje zachwianie rownowagi, chodzi oczywiscie o fronty





Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-29 16:15:02


Można stanąć nieco szerzej jeśli pozycja tego wymaga ale warto byś po pierwsze popracował nad obszarami, w których jest problem a po drugie nagraj jak dasz radę film z tych frontów i daj do oceny.

ok, za tydzien wrzuce bo akurat dzisiaj byly czworki, a jako to najwieksza partia, do przyszlego tygodnia ciezko mi cokolwiek z nogami robic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11600
No właśnie o to ćwiczenie mi dokładnie chodziło. Mam drążek, ale tak z ciekawości chciałem się dowiedzieć czy ktoś próbował wykonać to ćwiczenie i rzecz jasna jakie odczucia :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

electro
Polecane artykuły