carlitos a gdzie jest pytanie?
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
Ilość wyświetleń tematu: 888493
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
Qitrcarlitos a gdzie jest pytanie?
CarlitosQitrcarlitos a gdzie jest pytanie?
czy technika jest poprawna, bo nogi mam szeroko, tak to bym si eprzewrocil. widzialem na video ze stopy powinny byc na linii barkow, u mnie to powoduje zachwianie rownowagi, chodzi oczywiscie o fronty
Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-29 16:15:02
BryxonJeżeli chodzi o niskie podciąganie chodzi mi o wykorzystanie maszyny smitha
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
rion10CarlitosQitrcarlitos a gdzie jest pytanie?
czy technika jest poprawna, bo nogi mam szeroko, tak to bym si eprzewrocil. widzialem na video ze stopy powinny byc na linii barkow, u mnie to powoduje zachwianie rownowagi, chodzi oczywiscie o fronty
Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-29 16:15:02
Można stanąć nieco szerzej jeśli pozycja tego wymaga ale warto byś po pierwsze popracował nad obszarami, w których jest problem a po drugie nagraj jak dasz radę film z tych frontów i daj do oceny.

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły