Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
adr1991 zalezy od twej kondycji, po siłowym bym dał krótki interwały zamiast aero, interwały to wysiłek podobny do siłowego, wysiłek przerwa, wysiłek, przerwa.
Qitr nie musisz czuć palenia, po prostu masz zmęczone mięśnia nie muszą się objawiać paleniem.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
18
Napisanych postów
2730
Wiek
32 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
78145
fighter7
Mam kolejne 2 pytania.
1 - Czy jeżeli trening FBW oparty głównie na wielostawowych cwiczeniach (3 serie - małe partie, 4 - duże) zajmuje mi ok. 2,5h to nie jest za długo? (licząc rozgrzewke i rozciaganie po treningu)
2. Czy w dolnej fazie pełnego przysiadu powinno się czuć lekkie rozciaganie lydek? Bo ja czuje :P
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
1. Zalezy ile z tego to sa rozgrzewki i rozciąganie, ogólnie troche długo, ale to też zależy od przerw jakie stosujesz może robisz siłowo i potrzebujesz dłuższych przerw.
2. Jak czujesz to tego czucia Ci nie wyłączymy, ja np nie czuje rozciągnięcia łydek, kazdy moze mieć inną budowę
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
7
Napisanych postów
231
Wiek
27 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2173
1.Dzisiaj robiłem barki na maszyne smitha i zauważyłem ból (nie palenie) tyłu barku a może troszkę niżej względem łokcia. Czym to może być spowodowane?
2.Czy jest jakiś sposób żeby zmniejszyć pracę bicepsa przy podciąganiu bo u mnie zawsze biceps w 100% działa.
3. Czy tym zestawem ćwiczeń przetrenuję wszystkie partycje pleców (poza kapturami) 1.MC 5s 2.Wiosło szeroko 4s 3.Wiosło końcem gryfy 5s 4.Wiosło hantla 3s 5.Podciganie szeroko 3s
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
1 Tym że smith narzuca Ci tor ruchu, nie kontrolowałeś ciężary, słabo się rozgrzałeś. 2 To zależy jak się podciągasz najlepiej nagraj filmik i wrzuć do oceny. Może nie spinasz pleców tylko rękoma ciągniesz. 3 Tak tyle starczy
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
33 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
58
Witam
Nie wiem czy dobry dział ale mam pytanko.
W planach mam zacząć ćwiczyć i zaczynam od poukładania sobie spraw z dietą. Wszystkie przykłady i artykuły na ten temat mówią o regularnym jedzeniu. są wyszczególnione posiłki takie jak przed i po treningu a co gdy w ten dzień nie ćwiczę ? mam jeść tak jak by był czy jakoś inaczej ?
Szacuny
18
Napisanych postów
2730
Wiek
32 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
78145
anubis84
1. Zalezy ile z tego to sa rozgrzewki i rozciąganie, ogólnie troche długo, ale to też zależy od przerw jakie stosujesz może robisz siłowo i potrzebujesz dłuższych przerw.
2. Jak czujesz to tego czucia Ci nie wyłączymy, ja np nie czuje rozciągnięcia łydek, kazdy moze mieć inną budowę
Rozgrzewka gdzieś 15 min (w tym 10 min aerobów), a rozciaganie ok 10-15 min. Przerwy 1-1,5 min na małe partie, 2-3 min na duże.
Właśnie wydaje mi się że dość długo schodzi bo nikomu z moich znajomych nie zajmuje trening dłuzej niż 1,5-2h i dlatego troche mnie to dziwi :P