SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
adr1991 zalezy od twej kondycji, po siłowym bym dał krótki interwały zamiast aero, interwały to wysiłek podobny do siłowego, wysiłek przerwa, wysiłek, przerwa.

Qitr nie musisz czuć palenia, po prostu masz zmęczone mięśnia nie muszą się objawiać paleniem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
a robiac wyciskanie hantlami mocniej izoluje barki?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
No dzięki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
fighter7
Mam kolejne 2 pytania.
1 - Czy jeżeli trening FBW oparty głównie na wielostawowych cwiczeniach (3 serie - małe partie, 4 - duże) zajmuje mi ok. 2,5h to nie jest za długo? (licząc rozgrzewke i rozciaganie po treningu)

2. Czy w dolnej fazie pełnego przysiadu powinno się czuć lekkie rozciaganie lydek? Bo ja czuje :P


up
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
1. Zalezy ile z tego to sa rozgrzewki i rozciąganie, ogólnie troche długo, ale to też zależy od przerw jakie stosujesz może robisz siłowo i potrzebujesz dłuższych przerw.

2. Jak czujesz to tego czucia Ci nie wyłączymy, ja np nie czuje rozciągnięcia łydek, kazdy moze mieć inną budowę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2173
1.Dzisiaj robiłem barki na maszyne smitha i zauważyłem ból (nie palenie) tyłu barku a może troszkę niżej względem łokcia. Czym to może być spowodowane?

2.Czy jest jakiś sposób żeby zmniejszyć pracę bicepsa przy podciąganiu bo u mnie zawsze biceps w 100% działa.

3. Czy tym zestawem ćwiczeń przetrenuję wszystkie partycje pleców (poza kapturami)
1.MC 5s
2.Wiosło szeroko 4s
3.Wiosło końcem gryfy 5s
4.Wiosło hantla 3s
5.Podciganie szeroko 3s
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
1 Tym że smith narzuca Ci tor ruchu, nie kontrolowałeś ciężary, słabo się rozgrzałeś.
2 To zależy jak się podciągasz najlepiej nagraj filmik i wrzuć do oceny. Może nie spinasz pleców tylko rękoma ciągniesz.
3 Tak tyle starczy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2173
Poprzez spięcie pleców masz na myśli łopatki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Witam
Nie wiem czy dobry dział ale mam pytanko.
W planach mam zacząć ćwiczyć i zaczynam od poukładania sobie spraw z dietą. Wszystkie przykłady i artykuły na ten temat mówią o regularnym jedzeniu. są wyszczególnione posiłki takie jak przed i po treningu a co gdy w ten dzień nie ćwiczę ? mam jeść tak jak by był czy jakoś inaczej ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
anubis84
1. Zalezy ile z tego to sa rozgrzewki i rozciąganie, ogólnie troche długo, ale to też zależy od przerw jakie stosujesz może robisz siłowo i potrzebujesz dłuższych przerw.

2. Jak czujesz to tego czucia Ci nie wyłączymy, ja np nie czuje rozciągnięcia łydek, kazdy moze mieć inną budowę


Rozgrzewka gdzieś 15 min (w tym 10 min aerobów), a rozciaganie ok 10-15 min. Przerwy 1-1,5 min na małe partie, 2-3 min na duże.
Właśnie wydaje mi się że dość długo schodzi bo nikomu z moich znajomych nie zajmuje trening dłuzej niż 1,5-2h i dlatego troche mnie to dziwi :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

electro
Polecane artykuły