SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233038

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 5829 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45650
Bareczki rewelacja - trening też przebiegał bardzo fajnie, widać po Tobie, że pompa była
a tak swoją drogą to początkowo myślałam, że arbuz jest w pojemniczku
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
No Laura juz i barki doganiaja udka :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Fajnie że z bratem ćwiczysz ;)
Też bym chciał ze swoim, ale on woli jarać i grać w CSa
Bareczki mniam :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
ELEXYZF - no brakowało mi troszku treningów z bratem
No tak sie najadłam, ze odliczałam minuty do next posiłku
Pewnie gdybys robił trening ze mną byś miał +10 do siły

MILKYLAYNE - dziękuje dla mnie to i tak marne ciężary

DORIS, ICCANA - ja sama w to nie wierze!! Wcześniej bariera 5kg nie chciala sie przebić
A tu proszę, miłe zaskoczenie. Żeby nie było, postaram sie nagrać za tydzień
A biceps też atakowałam ok 4-8kg haha zobaczymy co bd po tej przerwie

SEVENLOAD - dziękuje!!
No w końcu pompa byla!
Haha, to jest pomidor

CIELU - w końcu!

POPURI - dziękuje!
w końcu on namówił mnie do ciężarów kiedyś jak mi jakiekolwiek ćwiczenie z hantlami proponował to ja nieeeee bo mi mięśnie urosną a teraz to mu mówię weź mi no dowal jeszcze tego ciężaru na tą sztangę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11701
yyyyyy ja nie wiem czy mozesz trenowac u mnie... bedziesz mi konkrencje robic z takimi barkami siłaczkaaa !! ja bicepsy robie dychami ;-P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6486
Boże bokiem to ja 3 - max 4 kg podnoszę Masz takie barki, że zazdroszczę!!!
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
świetne bareczki i fajna proporcja barki - talia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Boże bokiem to ja 3 - max 4 kg podnoszę Masz takie barki, że zazdroszczę!!!


Haha witam w klubie- aczkolwiek rozmiaru ja już nie zazdroszczę- wszystkie koszulki później za małe

Laura - czekamy na filmiki ! Oby moc taka się już utrzymywała bez spadków/ skoków jak w ostatnim czasie !
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
SYLWIA - no nie przesadzaj tak do Twoich mi sporo brakuje !!

ANKA - dziękuję ! ja cały czas operowałam na barki ciężarem 3-5kg, ale ostatnio mnie nosi hehe

HEKADE - dziękuję!

DORIS - w barkach koszulki wszystkie ok, gorzej z plecami
no siła jest teraz okrutna ! oby utrzymywała się jak najdłużej


totalny brak humoru od wczoraj. takie tam powody osobiste, jestem mega smutna, wydaje mi się, że ost mi nic nie wychodzi.. już nie chodzi o trenowanie/ trzymanie michy czy robienie formy..
wczoraj zrobiłam KLATKĘ + TRICEPS, na czczo 45 min aero
dziś NOGI, na czczo nie było aero bo byłam na egzaminie praktycznym z prawka, które oblałam co spowodowało, że mó obecny stan się pogorszył
dobrze, że siła mnie nie opuszcza, dziś dowaliłam te nogi konkretnie, chyba nawet za bardzo
poszły 3 główne serie siadów na suwnicy smitha z ciężarem 40kg + sztanga bez jakiejkolwiek pomocy na 12 repów.. a jeszcze 2 tyg temu był problem z 10 repami w jednej serii

jestem zmęczona, za bardzo nie pamiętam kolejności ćwiczeń i zakresu serii bo te 2 ostatnie treningi były intuicyjne. też nie mam nawet chęci zrobić tej wypiski, biorę się spać za chwilę
radość z trenowania jest, ale nic po za tym
dieta dopięta na 100%

jutro obiecuję jakąś konkretniejszą wypiskę, przepraszam, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1968 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17789
Pewnie ze rozumiemy. Po nocy , dobrym śnie napewno będzie Ci lepiej :) Generalnie rzecz biorąc zauważyłam ,że na forum ostatnio panuje jakiś zły humor i brak chęci
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

electro
Polecane artykuły