a tak swoją drogą to początkowo myślałam, że arbuz jest w pojemniczku

Ilość wyświetleń tematu: 233038

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Piotr_Cieśla_UNS_TEAM_,,Od_ćwiczących_dla_ćwiczących_-t1045397.html
dla mnie to i tak marne ciężary
haha zobaczymy co bd po tej przerwie
kiedyś jak mi jakiekolwiek ćwiczenie z hantlami proponował to ja nieeeee bo mi mięśnie urosną
a teraz to mu mówię weź mi no dowal jeszcze tego ciężaru na tą sztangę 
siłaczkaaa !!
ja bicepsy robie dychami ;-P
Masz takie barki, że zazdroszczę!!!Zapraszam do mojego DT
http://www.sfd.pl/Debiuty_bikini_fitness_2015__przygotowania_do_startu-t1063352.html#post6
i fajna proporcja barki - talia 
Anka_Boże bokiem to ja 3 - max 4 kg podnoszę![]()
Masz takie barki, że zazdroszczę!!!

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Doris.K__Fit_forma_mi_się_marzy.-t1045313.html
do Twoich mi sporo brakuje !!
ja cały czas operowałam na barki ciężarem 3-5kg, ale ostatnio mnie nosi hehe
oby utrzymywała się jak najdłużej
co spowodowało, że mó obecny stan się pogorszył

ZAPRASZAM DO MOJEGO DT
http://www.sfd.pl/Zaczynam_przygodę__Bikini_Fitness-t1045525.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły