SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
lauraa96
Wiktor - wiadomo, u nas takie dni raz na jakiś czas no ale nie ukrywajmy, że każdy ma gorsze dni, wtedy może pomóc jakiś pre-workout. Ale postanowiłam, że nie ćpam teraz nic przed treningiem przez dłuuugi czas

Sylwia - jak na razie świetnie! nie wiem, czy to przez owoce w diecie (wcześniej ich wgl nie jadłam) ale czuje, że mam więcej energii, brak zjazdu po treningu, a 6 posiłków w DT - super sprawa. To dopiero początki, ale teraz wszystko mi odpowiada, wszystko smakuje


Hehe to dobrze, jeśli masz więcej kcal niż wcześniej to wiadomo ze lepiej się czujesz, ale pewnie też psychika swoje robi wiesz...ta nowość
oby wszystko Wyszło jak zaplanowalicie

Polako Mody jak chcesz to możemy zrobić zamianę!! Ja Ci dam carbo i kreatynę z UNSa a Ty mi dasz białko



Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2015-03-08 20:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Sylwia Twój maz nie rozpisal mi carbo tylko ryz bialko rodzynki a tri creatyna cyklicznie co 3 tyg hehe takze poczekam Laura mi sprezentuje na 1ewszy dzien wiosn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Propozycja zamiany Sylwii mnie rrozwaliła - ma dziewczyna glowe na karku :D
Dobra wymiana nie jest zla - lepsze to niz sprzedaż nagrod na fb. Jak dla mnie wstyd....

Laura- Świetnie ze do nas wrocilas i w koncu zdecydowalas sie na wspolprace z osobą doświadczona!
Jaki plan działania tak w ogóle?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SYLWIA - ja jestem dobrej myśli zmotywowana jak nigdy dotąd

POLAKO - ale musisz sie bardzo ładnie uśmiechać do mnie

DORIS - racja! Ja zawsze cieszę się z wszystkiego, niezależnie od tego co tam może być w tej paczce - hehe jak kurier przychodzi to skacze z radości jak małe dziecko z reszta, darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy
To wszystko dzięki Modemu!
Hehe myślałam, że jest on jasny.. w moim przypadku redukcja. Teraz łącze się z Tobą, a za 5 tyg porównamy formy A co do działania, w miarę możliwości wszystko będę tu opisywać. Nie zdradzam od razu całego planu, bo później mogłoby być już nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Laura i to najważniejsze !!!


Doris no na fb sprzedawac suple , ktore sie dostało w nagrode , to troche brak szacunku... ale wymiana myśle nie jest zła ... tym bardziej DOBRA wymiana

Mody masz w rozpisce ryż i kure ? i rodzynki ?? a nie masz carbo ??? kurde musze yno cos podyskutowac z tym moim Ogórkiem ..., bo jako właścicielka takiego samego nazwiska mam coś chyba do powiedzienia w tej kwestii ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
09.03.2015r DNT

Rano na czczo wpadło 35 min orbitreka
reszta dnia to pilnowanie posiłków fajnie, wiosna, wiosna, także za niedługo zaczynam biegać na świeżym powietrzu!

DIETA:
1. 20g białka, 35g owsa, 100g ananasa, 18g migdały
2-3. 70g łosisia, 30g ryż bassmati, warzywa
4. 70g kura, 100g ananasa, kukurydza, 60g awokado, warzywa
5. 135g białko jaj, 60g awokado

kolejny dzień z mniejszą ilością kury!! nie wierze



posiłek 4 (zielono już u mnie na talerzu ) nieapetycznie wygląda, ale mi smakuje i to najważniejsze


posiłek 5 (zrobiłam sobie fit nutelle! )



Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-03-09 20:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
sałatka apetyczna właśnie ;p lubię takie :)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
bardzoooo apetycznie i tak świeżo wygląda posiłek 4 :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
nie no nie spodziewałam sie że tak ładnie to bedzie wyglądało !! Sałatka na prawde apetycznie wygląda !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czyli wybierasz się na MP?:)
Oj tam oj tam, ja się wolę zapytać bo w dzisiejszych czasach nawet oczywiste rzeczy nie zawsze są oczywiste :D Tak jak chociażby temat związany ze sprzedażą na FB swoich nagród - dla mnie oczywiste jest to, że się tak NIE robi. Jak widać nie wszyscy mają takie podejście.
Sylwia wymiana towar za towar jak najbardziej ;)
Laura- reasumując - na jakim makro teraz się będziesz bujać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium