SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
laura gdzie ja tam petarda
Chcialabym zeby tak bylo - coz moze kiedys
ale milo - dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
a dlaczego tak bardzo dobijasz brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czyli widzimy się na MPJ 2015 ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Witam!

Znowu nie zaglądałam tutaj kilka dni, czasu mam dla siebie nie wiele, a fakt, ze coś mi się dzieje z kompem i dodawanie postów z fona mnie przeraża %)

Przez ostatnie kilka dni cwiczylam według nowej rozpiski treningowej. Plan ulozony jest następująco: 5 treningów siłowych, dość ciężkich w tyg i po każdym z tych treningów narazie 15min cardio. Wyjątkiem stanowi trening nóg, w którym to rozgrzewka to ok 10-15 rowerka stacjonarnego.

W tyg plan rozkłada sie tak:

Poniedziałek: KLATKA
Wtorek: NOGI
Środa: REST
Czwartek: REST
Piątek: PLECY
Sobota: BARKI
Niedziela: BICEPS + TRICEPS

Nie będę sie az sztywno trzymac tego planu, wszystko bd zależało od tego jak się będę poprostu czula. W tym tyg jeszcze troszkę chaosu, bo w niedzielę zrobilam plecy, wczoraj lapy. Nogi zrobie albo jutro albo w czwartek.

Dieta narazie mi służy :) węgle stosunkowo nisko, ale za to tłuszcz podbity i dziennie teraz jest ok 70-80g.

Do swiat mam postanowienie- zero cheatow! Czy ktos podejmuje się wyzwania ze mną? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
sylwia2432
a dlaczego tak bardzo dobijasz brzuch ?


Wcale go tam jakos nie dobilam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K
Czyli widzimy się na MPJ 2015 ?:)


Bardzo możliwe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nowy trening i miske ukladalas sama czy ktos pomógł?
Z czego czerpiesz T? Nie widze żadnej konkretnej rozpiski miski czy treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris - Marcin moim mentorem to on czuwa nad moim treningiem i dieta

Tłuszcz czerpie z: Awokado, żółtek jaj, oleju lnianego, orzechów, masła- orzechowego i migdałowego, oliwy, tłustych ryb- łososia i makreli

Co do rozpisek z treningu i diety - teraz juz na bieżąco będę wszystko uzupełniać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
sporo tych źródeł T jak widać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Jak to się mówi, na bogato
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium