SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ćwiczę w niezniszczalnym makijażu , więc nie powiem Ci jak to jest u mnie

Moja siostra dzisiaj też standardowo zapiekanka na kolacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
hehehe jakbys zjadla cala pizze tez by sie nie stalo co innego jakbys zjadla cala i byla dalej glodna :-% heheheh sproboj pizze z biedronki na wieloziarnistym wez z oliwkami dorzuc kurczaka jajko na twardo cebule brokul itp <niebo w gembie> niby cheat meal ale chyba najzdrowszy jaki jest :%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Na jednym kawałku napewno by sie to nie zakończylo A co do lic czerwonych to wygląda jak makijaz:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura lica urocze - wyglądasz tak promiennie
Hannah niezniszczalny makijaż? istnieje taki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
te poliki to faktyczne jak podmalowane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
Laura lica urocze - wyglądasz tak promiennie
Hannah niezniszczalny makijaż? istnieje taki?


Promiennie i niewinnie ;)
A to w dzisiejszych czasach nie takie proste.

Zawsze chciałam spróbować zrobić brzuch na TRX ale nigdy jakoś nie mogę się zebrać za to. Ktoś musiał by najpierw pokazać co i jak. Ja jak mam sama rozkminić nowe ćwiczenie czy dobrze robię to mnie szlag trafia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SEBA - może i by się nic nie stało, ale sobie postanowiłam, że do soboty stronię od takich potraw nie wliczonych w bilans! :>

HANNAH
- u mnie taki makijaż by nie przeszedł, bo nie raz jestem tak spocona, że koszulkę mogłabym wykręcać z potu
no chyba, że masz jakiś permanentny

POLAKO - haha zawsze jak jest cheat to po daniu głównym musi być deser, ewentualnie pare przekąsek %)
kurde następnym razem jak bd w biedrze musze skumać tą pizze :D !

MUCZAKOS - jeden kawałek to przecież jest nic %) dlatego lepiej nie ruszać.
no ale to nie makijaż haha

AMBER - haha ! :D przecież ja jeszcze dzieciak jestem ! ;D

CIELU - może to wygląda jak makijaż, a zapewniam Cię, że do make-upu nie mam ręki

DORIS - haha niewinnie, serio ? :D
to postaram się na dniach nagrać dla Ciebie moje ulubione ćwiczenia na brzuch na TRX :)
jest ich mnóstwo, na pewno któreś przypadnie Ci do gustu i zawsze jest to jakieś urozmaicenie do klasycznych spięć bez przyrządów :)

___________________________________________________________________________________________________________
no u mnie dziś REST.. oprócz szkoły to tylko jedzenie, wypoczywanie, trochę czytania
miało wpaść kardio na czczo z rana, bo brat mógłby mnie zawieść do szkoły. po przebudzeniu mama powiedziała mi, że nie da rady, bo brat zdycha, całą noc wymiotował + biegunka.. do teraz go męczy.. oby mnie to nie spotkało bo wiecie czym to grozi.. SPADKAMI! :((

MISKA:
1. 120g białko jaja, 40g żółtko jaja, 50g owsa, 10g whey, pomarańcza
2-3. 120g kury, 50g ryż bassmati, 10ml lniany
4. 120g kury, 50g wafle ryżowe, 20g masło orzechowe, trochę ketchupu
5. 120g kury, 10ml lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Szamka %))




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
czekaj jak ja se j**ne foto moich przysmakow :P to bedziecie zdychac z glodu :d ale to dopiero w marcu jak wejde na swinska masse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura jaki dzieciak - Ty już dorosła
Kanapki na wypasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium