SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HELLO

CIASTECZKOWYPOTWÓR - no małe dzieciaki zawsze są giętkie ciekawe czy w moim wieku zrobi pół szpagat
no niestety tak to jest teraz z tymi kobietkami ja lubię ciężko trenować, w końcu to moja pasja !

KAMIL - dzięki
co do dziewczyn, to racja. coraz więcej kobiet nie boi się ciężarów a zumba to może być tylko dodatek, podstawa to trening siłowy

ELEXYZF - ważne, by progresować dzięki

POPURI - oczywiście, że się przydaje!
to nałóż na suwnice 100kg i zrób ze 100 repow na pewno zmęczy

BUCZERI - trzeba ćwiczyć, hehe

CIELU - haha rozumiem, że tak dorabiasz ?
a co do zumby, ja tam nie preferuję bo jej po prostu nie lubię


no jestem już po 45 min morning cardio.. ciężko było wstać, domsy na nogach okropne.. jutro pewnie będzie gorzej
dziś odpuszczam trening, czuję się bardzo zmęczona. org daje sygnał, że trzeba zluzować dziś porządnie się porozciągam + może saunę zaliczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Laura wiem
tylko jestem w okresie masowym to max 10 powtórzeń, ale zrobię jednonóż to pewnie poczuję 100 kg

i zaraz kopa dostaniesz ;D bo ćwiczysz podobnie jak ja
też wczoraj nogi i dziś rozciąganie

tylko nie mów że jutro plecy robisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No to proszę się nie naśmiewać z moich 100kg, bo Ty massujesz a ja lecę z wycinką

Hahah i też dziś mam w planie plecy



Wczoraj było 20min sauny suchej, dzis domsy dalej trzymają - pupa najbardziej, dwójki
Lecę teraz na stepperze moje 45 min cardio na czczo,

I juz mam sajdy redukcyjne, będąc w sklepie bez słodkiego nie wyjde. Ogólnie patrzę na żarcie i jęczę
Jak dobrze, ze w domu mam wsparcie. Oni słuchają i nawet mnie wspierają w tej redu. A koleżanki powiedzą "to zjedz sobie i przestań jęczeć, jak ja mam na cos ochote to to jem", a brat powie, ze na wakacje ma byc kosa i musze przetrzymać

Fota po wczorajszym cardio :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Ja się nie naśmiewam jak na babeczkę to mega wynik :) bardziej właśnie lamentuje ze muszę tyle ciężaru ściągać żeby coś poczuć
2. Dobrze że masz wsparcie łatwiej wytrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
Już jest kosa ;o Super wyglądasz :)

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 130 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9013
Jak wyżej:) jest mega. Brat dobrze prawi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - Ty jesteś chyba jedynym facetem, który jest zdenerwowany, że ciężaru musi dokładać
No pewnie, dużo łatwiej wytrwać! Jeszcze gdyby domownicy jadali tak jak ja to już wgl by było pięknie

BLACK - WOLF - dziękuję ale jeszcze trochę brakuje, trzeba cisnac

MAGDALENKA - dziękuję a brat zawsze szczery


Zaraz wlatuje przetreningowy
Może krótka drzemka i atakuje plecy dziś na pewno coś nagram, także zapraszam później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
no widac progress nawet po twarzy jak nie ty woda schodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
e no świetnie się to prezentuje ja nie wiem co Ty tak ciagle narzekasz na forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POLKA - dzięki nie wiem czy schodzi, ale jest mnie chyba mniej

HEKADE - dzięki jest lepiej, ale mnie jest cały czas mało, a fatu dalej jest dużo




ogólnie widzę z dnia na dzień, że forma coraz lepsza, już bez spiny mogę ubrać obcisły top czy cuś
ale znowu zaczyna się apatia, niechęć, brak mocy itd
a o POMPIE to już nie wspomnę

dlatego na dniach dodaje kcal. nie ma sensu ciągnąć tego dłużej, uważam, że org bd się bardziej buntować, a co za tym idzie - wzrost KORTYZOLU
już nawet nie wspominam o tym, że głoduję, jem meega dużo warzyw i pod koniec dnia to mój brzuch wygląda choćby był w zaawansowanej ciąży przez nadmiar warzyw


dziś PLECY, TYŁ BARKÓW

1. wiosło sztangą łamaną podchwytem 6 x 20-6
poszło wiosło na 45kg ale tylko na 6 repów

2. wiosło hantlem 4 x 12-10
tutaj filmik z przedostatniej serii z hantlem 17 kg
wiem, hantel ma być równolegle do podłoża, ale braciszek niestety tego nie wie i mi o tym nie mówił, a sama nie wiedziałam, że tak jest w każdym razie wlazło jak należy
nawet jakaś żyła na szyi wyszła






3. ściąganie drążka szeroko do klatki nachwytem 4 x 16-20 (tutaj już zabawa z małym ciężarem, max spięcie, ost seria z repami z martwego punktu)

4. superseria - ściąganie drążka na prostych ramionach w 3 pozycjach tułowia 4 x 8-6-6
(na moim kanale jest filmik z tego ćwiczenia)

5. ściąganie "v" drążka do brzucha siedząc 3 x 10 (delikatnie na dopompowanie już)

6. unoszenie sztangi w tył w pochyleniu tułowia 3 x 16

7. odwodzenie ramion w tył, leżąc na brzuchu na ławce skośnej (kciuki skierowane do podłogi) 3 x 12



przez brak pompy na treningu ciężko mi poczuć pracę pleców, ogólnie podczas treningu czuję się tak choćbym wgl nie trenowała ale za to teraz jak jestem w domu dobrze czuje plecy, aż za bardzo


fota zaraz po treningu:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium