SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
łooo matkooo !!!!! ale zarło <3 a Uśmiech pierwsza klasa !!! bagieta smakowała pewnie jak nigdy z reszta cał reszta również , jak sie dzis czujesz po takim obżarstwie?? woda podeszła ? czy wrecz odwrotnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sevenload92
Chodziło mi o plan Treningowo-żywieniowy pierożki wyglądają naprawdę bardzo apetycznie, aż sama mam ochotę na kilka takich z mięskiem powiem szczerze, ze trochę Ci zazdroszczę tego dnia luzu czekolada tomblerone smakuje rewelacyjnie, więc te lody muszą być tez dobre, no bo nie ma innej opcji. Juz jutro wracasz do trzymania michy?


Dobra, koniec tego folgowania
Uznaje u siebie kwarantannę, nadmiar wody
Haha czuje sie fatalnie i nawet po buzi czuje opuchliznę
Wczoraj to juz poleciałam grubo, lody, pringlesy, burgery, nawet kurczak z ryżem wpadł autorstwa mojej mamy

Następnym razem jesli wgl bd cheatowac to po ciężkich treningach i tylko jeden posiłek, takie wyciągam wnioski, bo takie dni rozpusty wgl mi nie służą
Ale w sumie sa z tego jakieś plusy bo dostałam niezłego kopa motywacyjnego by ruszyć te tłuste dupsko i dawać z siebie jeszcze więcej !!

Waśnie jadę z cardio, już zaczyna sie ze mnie lać

A tutaj moje zapasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
No dobra, poszperam sobie na własną rękę, no, ale nie musisz się powtarzać... raz wystarczy haha Dzisiaj wszyscy na forum nawet pisząc się jąkają

tak wiem, to jakiś błąd na sfd
...
Napisał(a)
Usunięty przez Doris.K za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Seven - jestem zła jak osa, teraz mam syf w dzienniku !! :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
mam nadzieje, że do wieczora się wszystko unormuje bo nawet fot dodać nie mogę :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
No miejmy nadzieje bo czekamy na foto:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
łohoho sfd szalejeee

jak i Laurs z jedzonkiem fajnaaa zapiekanka. a ty mi sie podobasz w takim wydaniu wyjsciowym!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Seven - jestem zła jak osa, teraz mam syf w dzienniku !! :-/


Pousuwałam nadmierną ilość tych samych postów jak coś.
Fajnie, że odpoczęłaś odnośnie trzymania miski - woda po 2 treningach zejdzie a motywacja zostanie.

Super wyglądasz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris dzięki!!


Ludzie, kolejne stresy odeszły, wyczuwam mniejszy kortyzol!!

Zdalam prawko!!

Ale dzis dowale nogi!!

Tryskam energią!!



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium