SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Do której części mojego zdania " i chyba tak zrobię " :D

bo nie wiem czy mam czekać :D czy jechać już do pracy

proporcja bareczki talia mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Moze podam niezbyt odpowiedni przykład ale to coś jak ktoś bierze narko, jak subst.przestanie dzialac to pojawiają sie zjazdy, organizm jest wymeczony, itp. to kolejna kreacha i od nowa jest git, i tak cały czas, a do czego to prowadzi?


Baartuś a skąd ty o tym wiesz ?

Laura fajny brzusio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Barki ekstra tzn szerokosc obojczykow - teraz tylko miesa na nie by sie przydalo nalozyc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Mizer
Hakade dobrze prawi;) Najlepiej sie na szprycować na najcięższy trening, np ja na nogi czesto urzywam;) albo w chwilach gdy jest mi ciezko, ale jak jest ok i nie potrzebuje żadnych wspomagan to nie biore poza jakimis podstawami typu kreatyna;d



podobnie jak wyżej. kiedys duzo uzywalam przedtreningowek, teraz nic. czasem wrzuce coś własnie np przed treningiem nóg. poza tym kawa wystarczy.

no no Laura fajnie sylwetka wygląda, barki naprawde są Twoim atutem, talia od razu bardziej waska sie wydaje, fajne proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - dziękuję

MARIAN - haha Bartuś pewnie przetestował to na sobie
dziękuję!

DORIS - gdyby to było takie proste

POLKA - dziękuję!


ok, zakręcony, intensywny dzień. po treningu pojechałam do Gliwic na zawody z pływania (Mistrzostwa Śląska) jako sędzia. Dużo pracy, stania itp.. teraz padam na pyszczek.. a jutro czeka mnie cały dzień sędziowania :-/

dzisiejsza dieta:

1. 30g whey, 10 ml olej MCT
2. 30g whey, 30g ryż
3. 90g indyk, 30g ryż, 10 ml lniany
4. 80g łosoś wędzony
5. 90g indy, 30g kasza jęczmienna
6. 90g białko jaja, 20g żółtko, 50g owsa, 10g masło orzechowe, 10g kazeina


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
no i posiłki na jutro, pełne bezpieczeństwo

dobranoc!!




Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-05-28 22:11:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
lauraa96


MARIAN - haha Bartuś pewnie przetestował to na sobie
dziękuję!




w żadnym wypadku, w zyciu tych syfów nie spróbuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nic co piękne nie jest proste i samo nie przychodzi słońce - cierpliwości ;)

Ty się laska ciesz, że nie trolisz w domu na tyłku. Ja też padam na pyszczek po rozkładaniu przez pół dnia stoiska a nie narzekam ;)

Udanego sędziowania - uszy do góry;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Talia, barki, pozycją przodem, omlet <3 czad! Ja tam się czuję niestety coraz starzej. Tym bardziej, że wczoraj na siłowni zaczepiła mnie znajoma, tak rozmawiałyśmy sobie i w końcu padło w moją stronę pytanie ile mam lat. Jak powiedziałam, że 24 to usłyszałam "serio????", na co ja mówię, że serio a skąd zdziwienie no i z drugiej strony padł policzek "bo myślałam, że z 28" Także tego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium