SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
AMBER - Ciebie również! może kiedy uda nam się trening razem machnąć!

WAREZZ
- bo ja wtedy nie pozowałam do zdjęcia %)

DORIS - dopóki jest mi zimno nie rozbieram się %)

AMBER - w bluzie lepiej mi się ćwiczy

MARIUSZ - no najlepiej od razu bez ubrań
ee, to woda z tłuszczem więc ze mnie żadna konkurencja

DZIŚ zrobiłam NOGI

1. wypychanie nóg na suwnicy, stopy na średniej wysokości i średniej szerokości x5 (ostatnia seria drop set)
REKORD!! w ostatniej serii 100kg x8 a w szeszłym roku miałam problemy z 80kg ;d
2. suwnica jednonóż 3x15
3. Martwy ciąg na podwyższeniu + przysiad sumo z kettlem x3
4. Przysiad z nogą zakroczną na podwyższeniu + unoszenie nogi w podporze (na poślad) x3
5. Przysiady z sztangą 2x15
6. Przysiady z hantlami 2x15

10 min orbitreka

suwnica mnie tak zniszczyła, cały trening dochodziłam do siebie, w pewnych momentach kręciło mi się w głowie, także później nie bawiłam się już za bardzo ciężarem ale trening jak najbardziej na plus

jutro znowu trening z MODYM, ale tym razem - RUDA ŚLĄSKA - CONAN


jeszcze raz co do mojego ubioru na siłowni - serio o wiele lepiej ćwiczy mi się w długich rękawach. moje ciśnienie i akcja serca utrudnia mi porządne rozgrzanie się, w jakimś stopniu zabezpieczam te stawy. po prostu się przyzwyczaiłam. kiedy ściągam bluzę w moment jest mi zimno i gorzej mi się ćwiczy :'-(
a ci co uważają, że blefuję - jestem w stanie dodać foto z pomiaru ciśnienia i akcji serca w każdej chwili + załączyć do tego wypis ze szpitala, gdzie w spoczynku akcja 38-40 pare w spoczynku, a na spaniu najniższa zanotowana akcja w holterze - 27
Naprawdę, mnie jest wiecznie zimno i osoby, które nie mają takich jazd z ciśnieniem nigdy mnie nie zrozumieją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura my przecież nic nie mamy do tego Twojego trenowania w bluzie - mała prośba z naszej strony jest tylko taka abyś do fot ją po prostu na sekundę ściągała ;)

Razem się lepiej trenuje ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Podoba mi się, tak powinno się trenować.
Krzyk, pot i ciężary.

Mojej Magdzie też jest ciągle zimno i ja przez to muszę cierpieć bo nawet okna nie można otworzyć :-/


Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-02-09 23:21:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba myslalas ze w tym zwiazku to Ty dominujesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
SebastianMielecki

Mojej Magdzie też jest ciągle zimno i ja przez to muszę cierpieć bo nawet okna nie można otworzyć :-/



Witaj w klubie :D

Matko Laura ale spuchłaś :D !! W pozytywnym sensie rzecz jasna :D łapska wielu chłopaczków by pozazdrościło :D ! TAK TRZYMAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Seba myslalas ze w tym zwiazku to Ty dominujesz;)


Taaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Doris.K
Seba myslalas ze w tym zwiazku to Ty dominujesz;)


Taaa




Czyli te wszystkie zabawki to nie Twój fetysz na prawdę tylko Twojej Magdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Oboje jesteśmy zdrowo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wchodzę a tu co za temat?
Seba to dobrze - tzn że jesteście zdrowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ciekawe jak tam u Laury ze zdrowiem pod tym katem ?;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium