SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
hahaha Sylwia wlasnie mialam to napisac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
KAMILJASKO, MILKYLAYNE, MAGDALENKA, POLKA, ELEXZF - dziękuję! Coś się dzieje

BARTEKLIP - dzięki i właśnie teraz przez weekend bd się smazyc coby jeszcze bardziej do walić do pieca

SYLWIA - teraz bd wiele okazji!!

POPURI - teraz wychodzi to, co nadbudowalam na mojej swinskiej masie haha chyba coś wpadło mięska


Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-06-13 10:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Właśnie wszamalam śniadanko (kura z ryżem ) i spadam na ogródek regenerować się przy słoneczku trzeba zbierać sił na nowy tydzień, bo czuję dziś się cała obolala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
popuri
Każda baba redukuje całe życie nawet jak masuje


Wcale tak nie jest masz na myśli zwykłe kobiety, a nie fitnesski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 130 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9013
Trafne stwierdzenie:)


Zmieniony przez - MAgdaLenka88 w dniu 2015-06-13 10:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
lauraa96
Właśnie wszamalam śniadanko (kura z ryżem ) i spadam na ogródek regenerować się przy słoneczku trzeba zbierać sił na nowy tydzień, bo czuję dziś się cała obolala


Ja robiłam przed wczoraj ćwiczenia na boczki niby i mam taaaaakie zakwasy Nie mogłam z łózka wstać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Popuri oj Laura mase to potrafi zrobic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ICCANA - a boczki jest mega trudno poczuć !! przynajmniej mnie jest ciężko !

CIELU - może mam do tego gen szkoda, tylko, że masa łatwo idze a redu nie


ogólnie to byłam dwa razy w kinie w tym tyg
w wtorek na San Andreas, a wczoraj na Jurassic Word - obydwa w 3D. Mega polecam !! Ja zamiast się odstresować i wgl, to sobie chodzę na takie filmy, które mnie jeszcze bardziej spinają hahah

w sumie od rana nic nie robię i tylko myślę o żarciu i coś czuję, że mało kcal. Gdyby nie cola zero ssanie było by nie do zniesienia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Najgorzej właśnie na redukcji, to chyba jak nie ma nic do roboty i za dużo czasu jest na myślenie o jedzeniu, tym bardziej jak się siedzi w domu :D także najlepiej wtedy z niego po prostu wyjść i się czymś zająć xD Ty masz wakacje to korzystaj, ja muszę siedzieć i się uczyć co mi nie ułatwia xD ale jeszce tydzień :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium