SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak na taki czas przygotowań to wyniki naprawde fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
W ciągu był jeszcze leciutki zapas w sumie, a w wycisku to wiadomo całkiem inaczej to wygląda niż wyciskanie na treningu na silce, bo sztangę trzeba przytrzymać na klacie ale to chyba wiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wiemy, ale dobrze że i ty to juz wiesz :D . Mimo wszystko warto sobie nawet zrobić taki trening z przytrzymaniami na klatce, mniejszy ciężar a pompuje ostro.

lauraa96
coś czuje, ze jutro moje nogi przeżyją kataklizm


moje teeeż jutro z rańca będą płakać :D


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-18 21:26:51

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No hello ja juz wiedziałam o tym wcześniej no z tą pompa to racja, ja poczułam co żadko mam jakąś sensowna pompke %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Genius to jutro rano łączymy się w bólu ja jestem max zmotywowana, bo dzisiaj laska miała taki piękny tylek od siadow, no kurde tez chce taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lauraa96
Żeby to było jasne, ja to traktuje dla siebie for Fun bardziej wolę się sciorac w inny sposób na treningu max są fajne, ale nie dają mi pełni satysfakcji coś czuje, ze jutro moje nogi przeżyją kataklizm



widac ze motywacja na 1000%

obecnie brakuje mi tego stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Maniek, ja z początkiem tyg tez miałam zanik motywacji ;-( raz jest, raz nie ma grunt to się nie poddawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
lauraa96
Genius to jutro rano łączymy się w bólu ja jestem max zmotywowana, bo dzisiaj laska miała taki piękny tylek od siadow, no kurde tez chce taki


Tak jest! , w planie znów z 7,8 ćwiczeń zrobić , zmasakrować je :) a potem jeszcze dobicie cardio na bieżni żeby aż takich zakwasów później nie było :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lauraa96
Maniek, ja z początkiem tyg tez miałam zanik motywacji ;-( raz jest, raz nie ma grunt to się nie poddawać



otóż to

krok w tył dwa do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
BUUUUUUUUUM!

weekend tak jak mówiłam, bardzo aktywnie (w sobotę rano nogi, później sędziowanie / niedziela rano sędziowanie później relax w aquaparku w wiśle)

a dzisiaj wdrożyłam nowy planik bardzo intensywnie się zapowiada.
mniej więcej tak bd wyglądać:
3 x w tyg trening siłowy w tyg (praktycznie same SS)
2 x w tyg trening BJJ / czy jakiś inny rodzaj sw
3 x w tyg bieganie na czczo (20-30 min max - dość intensywnie)

czasami wpadnie jakiś dodatkowy siłowy (obwodówka + pupa) - wszystko zależne od samopoczucia + sauna/basen no i obowiązkowo rollowanie/rozciąganie

czułam, że powoli zaczyna się rutyna, klasyczny ciężki split nie satysfakcjonował mnie tak jak wcześniej + mozolne długie cardio = apatia i dziwne samopoczucie. także teraz treningi bd mega intensywne no i ograniczyłam cardio, na rzecz intensywnego biegania
treningi SW wprowadziłam dlatego, bo chce poprawić ogólną kondycję + nie chce zamykać się na siłowni + nowe bodźce dla org

MIESIĄC DO WESELA MOJEGO BRATA !! TRZEBA SIĘ PREZENTOWAĆ

dzisiejszy trening:

rano na czczo
20 min biegania (3,3km)

późnym popołudniem:
PLECY + KLATKA, ABS

1.
- wiosło sztanga łamaną podchwytem 4 x 6 (stały ciężar)
- wyciskanie sztangi na płaskiej z martwego punktu 4 x 6 (stały ciężar)
35kg/25kg
2.
- MC z połowy 4 x 8 (stały ciężar)
- Wycisk hantli na skosie 4 x 8 (stały ciężar)
60/7kg
3.
- ściąganie "v" drążka do klatki 4 x 16
- pompki na hantlach 4 x 12
13kg /10 reps
4.
- ściąganie drążka do brzucha w opadzie nachwytem 3 x 16
- rozpietki brama 3 x 12
10kg / 5kg

5. SS
- unoszenie nóg w podporze 3 x 12
- plank 3 x 30s

+ Podciąganie na drążku z pomocą 2 x 5

no i pozamiatane, fajny trening, krótkie przerwy

ost seria:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium