SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jaka zła mina, ładny uśmiech :) Szkoda że nie czujesz przyjemności, bo filmy mówią co innego, mam nadziej że to okresowe
lauraa96
popuri
Powiedz kumpelom że tyle smakowitych ciastek jeszcze nie widziały to pojadą wszystkie :D


no właśnie, że im nie podobają się takie otłuszczone, nabite sylwetki ogólnie kulturystyka ich nie jara %)


Kto powiedział o kulturystach :D
Będą ja trochę zatłuszczony np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Larua bardzo chętnie ale ja w tym czasie bede robił mase na borówkach za granicą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Jak tam masaz ? Nie masz po nim sniakow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
siniaków? chyba jest znacznie gorzej skoro nie odpowiada :D:D:D albo lepiej?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - uśmiech uśmiechem,  ale dziwna mina i tyle %)
Tez mam nadzieje, że bd lepiej bo znów robi się okropnie

Podejrzewam, że do Sopotu się jeszcze nie zalejesz ale może kumpele się skusza na Takiego jak Ty

HEKADE - aaa no chyba ze tak %) to bd musiał chyba z tonę zjeść tych borowek żeby masę zrobić

CIELU - mam całe nogi posiniaczone %) ale naprawdę warto przecierpiec, nogi zdecydowanie mniej bolą i lepiej mi się chodzi %) takie masaże włączę na stałe, myślę że raz na 2 tyg czy tydzień

CIASTECZKOWY - ogólnie masaż mega nieprzyjemny %) a właśnie wróciłam z silki,  plecy pompowalam i siniakow mam sporo %) ale już lepiej wyglądają niż wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
rano dziś na czczo 45 min cardio (ogólnie po tych sesjach serio czuję się choćby pół życia ze mnie wypompowali )

przed treningiem zdrzemnęłam się z 20 min i podczas tej cudownej drzemki ogarnełam sobie cały dzisiejszy trening haha

PLECY, TYŁ BARKÓW

1. Wiosło sztangą łamaną podchwyt 4 x 10-8 + regres 50% ciężaru do upadku
serii rozgrzewkowych nie liczę, było ich chyba z 3 x 20
no i kończyłam na 40kg i w tym ćwiczeniu najbardziej czuje spadki siły, kilka tyg temu 40kg dało rade pociągnąć na 12 repów z dobrym czuciem, dziś tylko.. 8 ale z pomocą przychodzi regres od Hekade, zmniejszyłam po ost serii ciężar o połowę i jazda %) dobrze weszło

2. Ściąganie drążka podchwytem wyciągu górnego do klatki 4 x 15-12
(chciałam zrobić to ćwiczonko ciężko, ale w momencie większego ciężaru traciłam czucie, więc zmniejszyłam, pełne skupienie i było ok)

3. Wiosło wyciąg dolny 4 x 10-8
z ciężarem 15 kg, tragedii nie ma a fajnie wlazło





4. Ściąganie drążka na prostych ramionach w 3 pozycjach ciała wyciąg górny 4 x 6+6+6

5. Podciąganie na maszynie, chwyt nieco szerzej niż barki 4 x 15-10

6. Unoszenie sztangi krótkiej do tyłu w pochyleniu tułowia (tył barków) 4 x 20


ogólnie u mnie nie ma już takiego czegoś jak pompa, a w trakcie trwania treningu pojawiają się .. lekkie bóle mięśni. Ze względu na niemoc rezygnuję z ciężaru co boli, a trening bardziej opieram na ćwiczeniach izolowanych/ z pełnym spięciem/ rozciągnięciem i wtedy coś czuję
ale nie ukrywam, że trening fajnie wyszedł, plecy dobrze poczuły. jest to partia na której bardzo mi zależy, więc przed poleciał jakiś stimul %) jutro choćby nie wiem co, nie biorę nic !!


DIETA:

1. 85g kury, 40g ryżu, 10 ml olej MCT
2. 135g białko jaja, 40g żółtko
3. 120g mielonego woła, 50g ryżu
4. 85g kury, 50g ryżu
5. 85g kury, 50g ryżu, 10 ml olej lniany
6. wpadnie 85g kury, 10 ml olej lniany, 15g orzechy pecan

także, dodałam dziś 30g ryżu do diety i trochę fatu do ost posiłku.. już nie wytrzymałam, cały czas ciągnie mnie do śmieciowego żarcia, pustki na żołądku cały czas + słaba regeneracja i ogólna apatia. Mam nadzieję, że nie obudzę się w nocy przez ssanie

a tutaj posiłek nr 3
wołowinka !! na pewno będzie częściej wpadać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
No te jedzonko jak zwykle smacznie wygląda i pewnie nie tylko tak wygląda, kolorowo, i o to chodzi. A co do regresów, prawda,mega opcja, dochodzisz do maxa, potem zdejmujesz i ciężar który byłby normalnie ciężkawy, jest zwyczajnie lekki. Każdy wie ocb :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Z tym nowym (jak dla mnie ) ćwiczeniem na brzuch to dałaś porządnie czadu ! Brawo ;)
Skoro nie sprawia Ci coś przyjemności to podrasuj to delikatnie tak by było inaczej. Przynajmniej ja na Twoim miejscu teraz bym tak zrobiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Ja kupiłem ostatnio burgery wołowe ale nigdy wcześniej ich nie robiłem i wyszły mi jakieś takie gumowate a ty jak te mięso przyrządzasz ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
FUN - to żarcie mi gładko wchodzi, ale mało
A regresy to jest to hehe

DORIS - dzis mam fajne kwasy na brzuchu po nim spróbuj!!
Ja tez kombinuje jak mogę. Wydaje mi sie, ze to przez niskie kcal czuje sie tak, a nie inaczej, czuje, ze nie mam sily na ciężkie treningi i to mnie boli najbardziej. A kcal boje sie dodawać %) bo waga stoi, choć dalej czuje sie jak balonik przed zbliżającą się falą tsunami %) jesli wgl nadejdzie

MEN - bo wolowinka jest mega trudnym mięsem do przyrządzenia. Jesli robisz burgery to musisz smażyć na MEGA rozgrzanym grilu/ patelni, max 3 min na stronę.
A to ze zdjęcia to po prostu kupiona zmielona wołowina podsmażona lekko, a później podduszona z pomidorami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium