SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura dzięęęęęęki - miło mi to czytać ;) Oczywiście jakbyś jutro była u mnie rano z takim to bym nie pogardziła i w 3 minuty całego opędzlowała ;)

Kurczę w takim razie może i ja przygotuję też ciacho dla naszych zawodników by przynajmniej w taki sposób pokazać im jak podziwiam ich ciężką pracę ! Musimy się zgadać by nie zrobić przypadkiem takiego samego ! Tylko się zastanawiam czy będą mogli sobie na to pozwolić skoro potem zaraz MP....

Ps. Mąż dziś kupił płatki migdałów także będą 'nowe' omlety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Spokojnie beda ja i mr.ogorek wiec ciasto nie wroci na slask czy do wroclawia :%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
czy ja o czyms nie wiem ??? jakie zawody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Skoro Doris robi najlepsze omlety to bedzie sędzią głównym;p tym samym wyeliminujemy najwiekszego konkurenta hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hola hola - ja tez chce wziąć w koncu udzial w jakims konkursie - prosze mnie nie dyskwalifikować... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
DORIS - nie wszyscy przecież będą startować na MP z resztą, tak jak Polako pisze, jak nie zawodnicy to my zjemy
hahah czyli nie będziesz musiała już ich sama siekać

SYLWIA - na MŚ planuję upiec jakieś ciacho

MIZER - to może UNS zorganizuje konkurs na najlepszego omleta.. wiadomo już kto to wygra, hehe

zaległości:

16.03.2015 DT

Rano na czczo 35 min orbitrek + brzuch

NOGI

1. Wyprosty na maszynie 4 x 15
2. Przysiad równoległy na maszynie Smitha 4 x 15
3. Wykroki z hantlami z odchyleniem tułowia w tył 3 x 12 na nogę
4. Uginanie na maszynie siedząc 4 x 15-20
5. Unoszenie nóg leżąc na ławce płaskiej z napięciem pupy 4 x 15
6. Martwy ciąg sumo 5 x 15

CARDIO – 30 min różne prędkości

te aeroby po nogach to jakaś masakra jest


DIETA:

1. 20g whey, 35g owsa, 18g migdały, 100g ananas
2. 70g kury, 30g ryż jaśminowy, warzywa, 60g awokado
3. 70g kury, 30g ryż jaśminowy, warzywa, 10ml olej MCT
4. 20g izolat, 30g ryż jaśminowy, 10g żurawina suszona
5. 70g kury, warzywa, 10ml lniany
6. 20g whey, 16g masło orzechowe, 100g ananas

___________________________________________________________________________________________________________


17.03.2015 DT

Dziś również dzień zaczęłam od 35 min cardio na czczo - orbitrek

Później:

KLATKA, BARKI, ŁYDKI

1. Wyciskanie sztangielek na skosie 4 x 12 progresja
2. Wznosy ramion w bok 3 x 15
3. Wyciskanie sztangielek siedząc 4 x 15-15-12-12 progresja
4. Wznosy ramion w przód podchwytem siedząc, naprzemiennie 3 x 12
5. Łydki – wspięcia na palce na maszynie smitha na podeście 4 x 25-25-20-20

Barki po pierwszym ćwiczeniu bolały max

po treningu 30min bieżnia z różnymi prędkościami

DIETA:

1. 20g whey, 35g owsa, 18g migdały, 100g ananas
2. 70g kury, 30g ryż jaśminowy, warzywa, 60g awokado
3. 70g kury, warzywa, 10ml olej MCT
4. 70g kury, 30g ryż jaśminowy, warzywa, 10ml olej MCT
5. 20g izolat, 30g ryż jaśminowy, 10g żurawina suszona
6. 70g kury, warzywa, 10ml olej lniany, 100g ananas


Bardzo zmęczona, pora spać.. jedyne co mnie cieszy w porannym wstawaniu, że jak wychodzę z domu (o 5.40) JEST JASNO! niech się troszkę ociepli i zaczynam biegać!
muszę odświeżyć playlistę, już nie mam czego słuchać, wszystko mi się "przejadło" jakieś propozycje może ? czego najczęściewj słuchacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Musze Cie zmartwic ponieważ z soboty na niedziele przestawiamy czas i znowu bedzie godzine z rana dłużej ciemno:P

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Racja !! jasnośc o 6 rano pobudza !! choc tak jak piszesz mogłoby juz byc cieplej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura, ten ryz jasminowy jakos inaczej smakuje, bo ostatnio sporo go w biedronce i zastanawiam sie nad zakupem;d?
Ja juz swoje powiedziałem, Doris idze na sędziego;d to tak jakby zawodnik ważący 90kg na scenie pojawił sie wśród zawodników o wadze 70kg;p Poza tym Doris ma najwieksza wiedze na temat omletów hahah. A szczególnie jak zobaczyłem jakie zdjecie wrzuciła na fb ze zbiorem swoich samkowych wynalazków;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura - porządne treningi ! Na pewno zaowocują one niebanalną formą!
Łukasz - Dobra, przekonałeś mnie. Mogę być sędzią w tym konkursie ALE wygrany OMLET musi wylądować u mnie na stole :D
Co do ryżu jaśminowego to jadłam go spory okres i jest znacznie lepszy wg mnie od tego standardowego. Jak dla mnie porównywalny w smaku do basmaii z tym, że znacznie tańszy ;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-03-17 22:44:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium