SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wwianek - dziennik treningowy 2014

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Niektórzy mogą mnie kojarzyć z plażowego projektu (link w sygnaturce), ale postanowiłam też założyć tutaj dziennik, żeby mieć coś "trwałego", a nie tylko na okres 2-3 miesięcy
Krótko o sobie?
Mam na imię Agnieszka, mam 21 lat, ćwiczę od kilku lat, z tym że pierwszy raz na siłce pojawiłam się w październiku 2012 roku i od razu wskoczyłam na ciężary Ale tak naprawdę, jak ktoś mnie pyta, od kiedy trenuję, to najczęściej odpowiadam, że od grudnia tamtego roku, kiedy to koledzy wzięli mnie pod swoją opiekę, bo z ręką na piersiowym większym- dopiero od tego czasu poczułam, co to prawdziwy MOCNY trening. I tak trenuję do teraz
Jestem typem osoby, która może jeść dużo i nie widać negatywnych efektów, a nawet jeśli, to szybko one znikają. Udało mi się w tym roku na wiosnę osiągnąć naprawdę mocny wysusz jak na mnie : ale co się namęczyłam, to moje Póki co nie zamierzam tego powtarzać, może na następną wiosnę. Teraz jestem teoretycznie na masie
Moja miska wygląda mniej więcej tak: 120-140g białka / 30-40g tłuszczy / 300-350g węglowodanów
Nie liczę kalorii, jem 4 posiłki dziennie, do każdego posiłku 100g produktu węglowodanowego, kawał mięsa/ryby/jajko/whey + owoce do śniadania i posiłku potreningowego.
Trenuję splitem push/legs/pull, ale moje treningi za każdym razem wyglądają inaczej, więc nie ma sensu ich rozpisywać
Moja suplementacja z kolei prezentuje się tak:
Bardzo chwalę sobie produkty UNS'a i na pewno nie zamierzam z nich rezygnować w najbliższym czasie Przy okazji chciałabym podziękować za te wszystkie nagrody, które udało mi się zgarnąć w trakcie poprzedniej edycji plaża Jestem mega wdzięczna, co za każdym razem staram się wyrazić

No i moja aktualna forma:
Pozwoliłam sobie na takie mało oficjalne zdjęcie, jak ktoś chce, to prezentacja całej sylwetki jest w dzienniku konkursowym

Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam, zachęcam do odwiedzania dziennika i zabierania głosu - nawet SPAM mile widziany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Miło Cię widzieć również tutaj - mam nadzieję, że zagościsz na dłużej.
Porządny arsenał ;)

Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostane na pewno, bo dla mnie prowadzenie dziennika to czysta przyjemnosc Ile ja osob poznalam dzieki temu, ile sie dowiedzialam

15.10.2014
trening: PULL
1. MC klasyk, odwrotna piramida
4 serie rozgrzewkowe
95kg x 5
90kg x 6
80kg x 8
70kg x 10
60kg x 10
2. podciąganie szeroko, chwyt neutralny (na maszynie) 5x 10
3. wiosłowanie jednorącz na maszynie 4x 12
4. przyciąganie wyciągu dolnego do brzucha 4x 15
5. uginanie sztangielek siedząc
10kgx 9 + 7,5kgx 15 (dropset)
9kg x 10 + 7,5kg x 15
9kg x 9 + 7,5x 12
8kg x 10 + 6kgx 15
8kgx 10 + 6kgx 15 + 5kg x20

Byłabym mega zadowolona z MC, gdyby nie fakt, że zastosowałam te specjalne talerze do crossfitu - one są lekkie, ale duże. Więc miałam początek ruchu z innego pułapu, ruch krótszy i może dzięki temu poszło te 95kg.. Miałam chrapkę na taki ciężar, pokonałam i mogę być w zasadzie zadowolona. Następnym razem spróbuję z normalnymi talerzami, chociaż kolega mi odradzał, bo powiedział, że mam długie nogi, więc wygodniej mi będzie robić z tymi crossfitowymi i mam się nie przejmować, tylko progresować No to może i nawet stówka pęknie
Reszta treningu bardziej lajtowa, bo jednak MC mocno tyra, więc mało siły i chęci zostało na koniec..

dieta:
1. jaglana, banan, dynia, jajko
2. ryż, kurczak, warzywa

3. (potreningowy) placek jaglano-ryżowy z bananem + drożdżówka z budyniem i ciepłe mleko <3


4. chleb graham, sardynki w puszce, warzywa

Postanowiłam przetestować wszystkie drożdżówki w pobliskiej piekarni

suplementacja:
omega-3, kreatyna, kompleks witamin, ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Hej, forma na wiosnę była super, ale teraz też nie gorzej.. baaaardzo mi się podoba
powodzenia w robieniu masy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy nie przesadzam, ale wydaje mi się, że dzielą mnie od tamtej formy ze 3-4 tygodnie bardzo czystej miski, mniejszej ilości węglowodanów i interwałów Także nie jest źle.

Za to z masą może różnie wyjść Albo i nie wyjść w ogóle haha

Zmieniony przez - wwianek w dniu 2014-10-15 19:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Gratuluję pobicia swojego rekordu !Tylko gdzie filmik ja się pytam ?:)
Też myślę, że byłoby właśnie TAK jak napisałaś w Twoim przypadku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wwianek noooo ekstra, że jestes i tu!

Ja Ci juz pisalam... Ty zawsze w formie

drożdzówka z budyniem i mleko <3

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-15 19:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amber, smak dzieciństwa, nie?
Doris, nie ma filmiku, bo się kolega na mnie lampił i nie miałam odwagi ale pojawią się, obiecuję! tylko muszę tych ludzi trochę oswoić ze sobą haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wwianek no <3 Kurde kiedy to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Chyba będę sobie w jakimś notatniku zapisywać co zjem podczas czita, żebym przypadkiem w tym magicznym dniu nagle nie wiedziała co zjeść :D
Trzeba było mu przekazać pałeczkę, zawsze to inaczej jak ktoś Cię nagra niż miałabyś sama walczyć- no chyba, że masz już w tym wprawę to co innego. Tak czy inaczej CZEKAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mam wprawę w nagrywaniu, ale ktoś do pomocy zawsze mile widziany Poproszę go kiedyś, ale musimy się bliżej poznać.
W ogóle to szukam potencjalnych kandydatów na wspólny trening i coś dobrać nie mogę.. Mam nadzieję, że w końcu spotkam kogoś naprawdę fajnego.

Ja na następny czit zaplanowałam pierogi ruskie ze śmietaną babcinej roboty A drożdżówki albo ciasta domowej roboty to super sprawa. Szkoda, że do tego drugiego się w ogóle nie nadaję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

Następny temat

Road to MP2015 ;)

WHEY premium