SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ja po treningu zamiast banów jem rodzynki.
Lepiej mi wchodzą.

Dawaj śmiało, po to jest chyba dziennik, żeby ewentualnie ktoś bardziej doświadczony coś doradził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Siema :D nie wiedzialem ze DT prowadzisz, bede wpadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też włączam powiadomki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
U mnie na poczatku bylo tak ze lapalam sie za wieksze ciezary i denerwowalam ze nie idzie tak jak powinno, jakies wymuszone ruchy, szarpanie i tego typu kwiatki. Teraz jak zeszlam z kg i moge sie bardziej skupic na dobrej technice to az chce sie cwiczyc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Bartwal
Jak się robi takie przysiady? :)


na youtube sobie wpisz goblet squat i wszystko jasne :D

Amber872.
SebastianMielecki
Amber Ja miły i sympatyczny

A nie? ja Cię za takiego uważam

Laura odpocznij jutro. Należy Ci się - ciężki trening zrobilas


noo.. dziś odpoczywam, regeneruję się ale trzymam michę! :D

SebastianMielecki
Ja po treningu zamiast banów jem rodzynki.
Lepiej mi wchodzą.

Dawaj śmiało, po to jest chyba dziennik, żeby ewentualnie ktoś bardziej doświadczony coś doradził.


ja nie lubię rodzynek, ale za to żurawinę uwielbiamm :d
filmiki będą zdecydowanie częściej

Hekade
Siema :D nie wiedzialem ze DT prowadzisz, bede wpadać

wiktor.grybos
Też włączam powiadomki :D


zaaapraszam! coraz więcej panów tutaj wchodzi, suuuper!

Doris.K
U mnie na poczatku bylo tak ze lapalam sie za wieksze ciezary i denerwowalam ze nie idzie tak jak powinno, jakies wymuszone ruchy, szarpanie i tego typu kwiatki. Teraz jak zeszlam z kg i moge sie bardziej skupic na dobrej technice to az chce sie cwiczyc ;)


zawsze jest ciężar dobrany u mnie tak, żeby ruch pył płynny, bez żadnych szarpań, wymuszeń etc. z czasem do odpowiednich ćwiczeń wiem jakimi kg mogę się bawić :) ale kurde jak z czasem redukcji ciężary maleją to i samopoczucie również :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Już wyszukałem ;)
Pamiętaj, że po redu zobaczysz lustro i samopoczucie podskoczy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Bartwal już ja od czasu do czasu spoglądam w lustro micha się cieszy :D
ale to nie to samo co dźwiganie ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Wiadomo :) ja tam zaczynam sobie dopiero ale z każdym treningiem mocy przybywa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
niebawem chyba musimy walnac jakis trening bo czytajac posty smiem twierdzic ze jest GRUBO :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na ostatnim filmiku wg mnie nie był jednak odpowiednio dobrany albo po prostu inaczej rozumiemy stwierdzenie ' ruch płynny'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium