SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ostrzegłaś chociaż tego biednego trenejro, że coś takiego może mieć miejsce ?:)
Ps. Czemu nie asekurowała Cię Sylwia skoro z nią trening?

Patrząc na koszulkę nasuwa się jedno - SuperLaura. Jak zwykle trenujesz na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dajesz czadu:) co to trener przygłuchy że krzyków nigdy na siłowni nie słyszał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Łapa nabita jak autobus do Lichenia podziwiam dziewczyny ktore "nie boja sie normalnych" treningow na silowni. Na silowniach jest malo takich ktore wiedza co robia o ile cos robia ale wydaje mi sie ze jest tendencja wzrostowa pań nie bojacych sie treningow silowych.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
U mnie na silowni takie odglosy to norma, czasem na parkingu slychac jak sie dra :d ale to taka silownia z klimatem nie chodza tam kolesie z wlosami postawionymi na zel ktorzy przychodza sie polansowac itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ludzie ale dzis dzien! Wlasnie wracam z Krakowa, robilam dzis plecy z naszym forumowiczem Hekade ogolnie plecy to mnie chyba przez 2tyg bd bolały cos czuje dzis późno wrócę, ale jutro z rana ogarne ten dzisiejszy trening, poleci wypiska i pare filmików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ciasteczkowy - ja też mnie chodzilo o jakies super kable a nie kabelki

Popuri - no ok, to trzeba cos ogarnac ale ostrzegam, możesz zdechnąć przy mnie

Anka - lubie trenować a fotę jakas dodam na dniach

Doris - haha nie to jest niekontrolowane przeciez
A Sylwia nagrywala

Milky - powiedział, ze nikt tu jeszcze tak nie trenował


Dnatural - ja tez sie kiedys balam i robilam tylko siady dobrze, ze ten okres dawno minął hahaa

Ciasteczkowy - darcie czy nie, wazne by sie nie obijać trenuje na ile mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam się już tych filmików doczekać nie mogę ;)
Połączenie Laura + Bartek brzmi tak... WYBUCHOWO :D

Z pewnością zwracaliście na siebie podczas treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hello!

Ogólnie nie wiem od czego zacząć wczoraj na spontanie wybrałam się do Krakowa i z Hekade na pure poleciały plecy

1.07.2015

PLECAK

1. Wioslo hantlem + regres w ost serii
Nie pamiętam ile poleciało serii właściwych, myślę ze z 5, cały czas progresja. Kończyłam hantlem 24kg normalnie nie wierze

2. Wiosłowanie polsztanga 4 x 20-16

3. Ściąganie do brzucha siedząc na maszynie 4 x 20 + drop
Jedna seria poleciała jednorącz na 55 repow %) nie mogłam być gorsza, w końcu Bartek pocisnął na 50

4. Ściąganie drążka szeroko do klatki 3 x 15-12

5. Ściąganie uchwytów z góry maszyna 4 x max

5. Przyciąganie do brzucha wyciąg góry z linkami + wiosło na wyciągu dolnym 4 x max

6. Pullower 4 x 20

7. Szrugsy sztanga 3 x 20

No i na koniec 5 min aero, nie bylo czasu na więcej no i jeszcze cardio w postaci sprintu na dworzec

Ogólnie założenie było jedno - dotyrac plecy. Wiedzieliśmy, ze poleci sporo serii %) A moim osobistym założeniem było dotrzymać tempa i intensywność, żebyśmy obydwoje byli zmęczeni a nie tylko ja Brak fot, przez brak czasu, ale to na pewno nie nasz ostatni wspólny trening!


No i parę filmów, oceńcie sami


ostatnia seria drugiego ćwiczenia:






Drop 2 min







ostatnia seria łączona tego treningu na końcu nawet już pleców nie umiałam spiąć







2.07.2015

Dziś pół dnia smażyłam się na basenie, popływałam trochę by rozruszać te plecy bo ogólnie nie ma mięśnia na moich plecach, którego nie czuje %) Później jazda na silke

KLATKA, PRZÓD BARKÓW, BRZUCH

1. Wycisk hummer 7 x 20 - 10
Progresja do 5 serii, kończyłam 20kg na stronę. Ale przy 7-8 repie trzeba było wsiąść parę głębszych %)
2 serie jednorącz, z mega skupieniem i spięciem

2. Butterfly 3 x 15-12 progresja

3. Pompki 3 x 12

4. Wymach w przód z hantlami 5 x 20 + regres

5. Przyciąganie nóg do brzucha w podporze 3 x 20

30 min aero


Hummer pięknie wszedł na górę klaty!!

No i macie filma z ost serii wymachów
Ciężar 8kg, dodam, ze przy wymachu jeszcze nie operowałam takim hantelkiem %)







bardzo intensywne dni, jak wyszłam z domu przed południem tak pod wieczór wracałam. micha trzymana, i przez te dwa dni wygląda tak samo :

1. 85g kury, 50g ryżu, 10 ml olej lniany
2. 100g wieprzowiny
3. 100g wieprzowiny, 50g ryżu
4. 85g kury, 50g ryżu
5. 85g kury, 50g ryżu, 10 ml olej lniany
6. 85g kury, 10 ml olej lniany, 20g orzechy pecan

fota z dziś, tak mój brat trzyma michę, ogólnie mnie przepraszał, że musiałam patrzeć jak je lody haha


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Chciałam zaznaczyć że Laura robi furorę u mnie na siłowni a Mc Donalda pewnie nie tez podjadlas przyznaj się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium