SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
aaa to dlatego mnie tak ciagniesz na ceglana :P heheh spoko to w weekend nogi i barki w sb nogi jak dostane wolne w niedziele barki :> :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
aaa to dlatego mnie tak ciagniesz na ceglana :P heheh spoko to w weekend nogi i barki w sb nogi jak dostane wolne w niedziele barki :> :P


Szaleju się chopie najadłeś ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
kopyta to Ty masz teraz dobrze wygląda dziennik ;d i filmik też dobry widać, że zapier**** lubisz;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K
Wiem wiem, nie da się jej nie rozpoznać ;)
Spróbuj sobie ze sztangą, nawet samą. Wydaje mi się, że z nią można zdecydowanie niżej zejść niż z ketlem ;)


albo z półsztangą trzymając między nogami jak ketla, będziesz mogła większy ciężar założyć a pod nogi dwa stepy, żeby można było niżej opuścić

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris - Polako zawsze tak ma ;d

Muczakos - hehe dzieki :D

Mariusz - to porobimy sobie przysiady sumo z polsztanga jak wpadne do Łodzi %) zebym przypadkiem zle nie wykonywala tego ćwiczenia ;d
A tak wgl to dzięki za rade, na pewno spróbuje


Dzis KLATA!

1. Rozpietki na maszynie x4
2. Rozpietki w bramie wyciąg dolny x4
3. Wyciskanie sztangi na skosie x4
4. Pompki na poręczach z pomocą x4 do upadku

Kurde jakiś dziki ten trening, jakies pajace mi ławeczkę zajmowaly i musiałam zmienić kolejność ćwiczeń bo przeciez nie bd czekac aż sobie pomachają sztanga..
I nie rozumiem zdziwienia mężczyzn kiedy kobieta wykonuje takie same ćwiczenia na klatę jak oni

Oczywiscie po treningu 15 min cardio ale myślałam ze w połowie mi nogi wybuchną po wczorajszych nogach. Pewnie ktos z was moze spytac dlaczego nie zrobiłam dnia wolnego po nogach. A no dlatego, ze znam juz siebie na tyle i wiem, ze to najgorzej u mnie jest na na 2 dzien po treningu a 3.



Dieta:

1. Omlet (180g bialko jaja, 40g żółtko jaja, 60g platki owsiane, 10g maslo orzechowe, 10g wiórki kokosowe, aromat cytrynowy, syrop walden farms
2. 130g kury, 60g makaron pełnoziarnisty, warzywa
3. Omlet (135g bialko jaja, 20g żółtko jaja, 30g ser salami)
4. 130g kury, 60g makron pełnoziarnisty, 10g olej lniany
5. 130g kury, 40g ryz biały, 20g olej lniany

Suple: Witaminy i mineraly, aspargin, izolat po treningu, bcaa przed
Po treningu standardowo jeszcze banan


Zdjęcia drugiego posiłku nie ma bo jadam w busie, kijowo byloby jeszcze robic zdjęcia pojemnika. Nie dość, ze ludzie sie dziwnie patrzą jak jem a co dopiero gdybym jeszcze zdjęcie robila haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Zdjęcia 2 posiłku nie zrobiłam bo jadłam w busie, ludzie się dziwnie patrzą jak jem a co dopiero gdybym jeszcze zdj robila hehe

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2014-12-11 21:43:35




Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2014-12-11 21:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Reszta




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sorka za lekki chaos w postach, ale dodaje je z fona, takze prosze o wyrozumiałość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura nooooooooo jak fajnie, że jesteś tu z nami już na całego!
Jak Ty ładnie ćwiczysz i jesz

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-11 21:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Laura ja bardzo często, a właściwie codziennie jem śniadanie w autobusie i jakoś wzrok na mnie siedząca z łyżką i mój pojemnik już mnie nawet nie wzrusza ale miska dalej czysto - super!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium